Suriye Kökenli Kuyumcuya Girip, Kimlik ve Ruhsat Soran Ümit Özdağ'ın Yaşadıkları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   maskoff
   ümit özdağ kuyumcuya giriyor, kuyumcu suriye kökenli. önce vergi levhasını istiyor ümit özdağ ve ardından kimliğin var mı diye soruyor. suriye kökenli arkadaş artık türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmuş. silah taşıma ruhsatı da var. bizim ülkemizden vatandaşlık almak bu kadar kolay işte. bu arkadaşlar oy da kullanacak. suriye'ye geri dönmek istemiyorlar. burada kalacaklar. gitmeyecekler. oy kullanacaklar :) canım ülkem.
   https://twitter.com/haberanons/status/1476072305327542275
   https://twitter.com/haberanons/status/1476072305327542275
    fairytale-
    Çok çakal bir soy bunlar. Ya da biz çok safız. Ülkemizi işgal ettiler ve tek bir damla kan dökmeden. Yakında kendi adaylarını çıkarır bunlar başkan diye
     sairsel
     Yıllardır ülkede sessiz işgal var diye haykırıyoruz ama sesimizi duymuyorlar. Bu iş birilerinin canını yakmadıkça duyulmayacak gibi görünüyor. Umarım o zaman herşey için çok geç olmaz!
      bukafelos
      Her zaman diyorum sağ yani faşist kafa gerizekalılıktan başka bişi değildir. Vatandaşlığı parsel parsel satan ibneler, bu ümit denilen kerestenin mahallesinden. G.tün yiyorsa gidip sarayda MHP genel merkezi önünde yapacaksın bu şovu. A.kodumunun faşoları ya. Sırf mallık gerizekalılık başka bişi diil. Milleti birbirine düşman etmekten başka ne boka yaradı şimdi bu.
       cherry-cupcake
       türk vatandaşı olmak bu kadar kolay işte. kaç milyon suriyeli acaba vatandaş oldu.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.