Sürekli Sevgilisiyle Konuşurken Krize Giren Yurt Kızları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sebnemsertuna
   Hayatta her şeyi bu kadar abartmaya gerek var mı kızlar? Hani öyle bir tribe giriyorlar ki bir de sanki dünyanın sonu gelmiş gibi.
    mevsimlerdensnbahar61
    Seviyorsa demek ki
     benita
     Her akşam ambulans geliyordu yurda her akşam 😄
      madashell
      ahahah aşırı güzel tespit. sevgilisi yurtta kalan erkekler de bilir bu durumu. telefonla konuşurken bi anda: "aşkım şu an bi arkadaş bağırıyo ağlıyo çok kötü kapatmam lazım" cümlesini duymuştur.
       sozdedegilgozde
       Aaa demek her yurdun temel sorunuymuş bu :) ya da hepimiz aynı yurttaydık :) Ne çektik 4 sene o kızlardan. 1. katta konuşan kızın sesi 4. kata çıkar mı? çıkıyordu. bir de kavgalarıyla meşhur bir kız vardı sonra öğrendik ki evlenmiş o çocukla. Yine de güzeldi :)
        sedefartuny
        Ben şahit olmadım yurt deneyimim olmadığı için ama yurtta kalan arkadaşlarım bahsederdi. Gerçekten çok yaşanıyormuş. Ayılan, bayılan, sinir krizi geçiren, ambulanslar, ağlamalar ve türevleri. Değerli hemcinslerim değmez, kendinize bunu yapmayın.
         vitaly
         üniversitede bizim yurtlar karışıktı. Tanrı bilir kaç defa bu sıkıntılı kızlar yüzünden sınavlara utkusuz girdim... akşam gece demeden koridorda bir oradan bir oraya volta atar gibi ellerinde telefon diyalize bağlı hasta gibi saatlerce konuştuktan sonra birden bir sinir krizi... hakkımı helal etmiyorum (onları ağlatanlara)
          ilsasilem
          aa bizim yurttaki Berna bu. Sevgilisi vardı Burhan diye, bağır çağır kavga eder dururdu adamla. Sonra evlendiler. Şaşırdık mı ? nööö ben şaşırmadım çünkü bu kızlar stresini atmak için bu yöntemi kullandıklarından bu adamlarla evlenmeyi tercih ederler.
           herseyinaktivisti
           Öff anılarım canlandı. Biri fenalaşmıştı da ambulans bile gelmişti
            allf0rmia
            bizim yan odada vardı bi tane. bi tane diğer yanda.üst katta da vardı ama en başta söylediğim var ya işte o kızımızın erkek arkadaşıyla ilişkilerinin gidişatına, inişine çıkışına ne yazık ki 1.katta kalanlar olarak kız kadar hakimdik.en büyük kavgaları hercai miran'ı wp pp yaptığı için oldu hatta.yaş 23.sıfır şaka.yaşandı yani ilişkide böyle şeyler olabsdjkalsna allah sabrını verse keşke ne berbat saçma bir şeydir bak kulağıma geldi sesi.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.