Super Food
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   a.l.p.o.l.l.o.n
   Şimdi bu başlık biraz fantastik bir başlık. Süper kahramanların nasıl süper kahraman olduklarını az biraz bilirsiniz. Örümcek ısırması,uzaylı olmak,mutant olmak,deha olmak vs. nedenlerden süper kahramın olundu bugüne kadar fakaaaaat bu başlığa dek. Bizler süper özelliklerimizi yemeklerden vede içeceklerden alacağız. Bu başlıkta ilk önce süper özellik kazanıp özgün karakter olacağız. Tek kuralsa tanrısal özelliklere sahip değiliz mesela zamanı tamamen (kısmen yapabilirsiniz) kontrol edemezsiniz veya yoktan var edemezsiniz (ama mesela ağızından turşu salgılamak buna girmez) Sanırım anlatabildim hadi o zaman kendi Avengers/X-men/Injustice takımlarımızı kuralım. Daha sonra bir başlık açacağım vs yaptıracağız :D Tabi suyu çıkmadan yapacağız bunu dostlar ;)
    ladyfierce
    Fazla puding yemekten akışkan olmuşum süper elastikiyet gücüm sayesinde kıvrılıp uzayıp bükülerek istediğim şekle girebiliyorum
     tsukyomi
     Russki içip Tekelci Ahmetova olmuşum. Düşmanlarıma döne döne şişe fırlatmışım 🍾
      ladydisko
      fazla martini içtiğim için karşımdakini de sarhoş edebilme özelliğim olmuş
       asit
       aşırı lahmacun yeme sonucu ağrı dağın eteğinde uçan güvercin değil de, tüm ülkeyi gökyüzünden koruyabilen süper güçlü bir kartal olmuşum.
        cinayetvaraga
        spagetti yedim az önce. street fighter daki dalsım gibi vucut uzuvlarımı kıvrım kıvrım uzatıp civarımdaki herkesi çiuv çiuv diye yakalayıveriyorum.
         eski_bi_tanidik
         Coğ köfte yedim artık sıçamıyorum :D
          me_out_bye
          Limonatayı çok severmişim. Ekşimişim ekşi ekşi tat bırakıyorum insanlarda. Ama hala seviyorlarmış. Düşmanlarımı ekşiye maruz bırakıp buruşturarak öldürüyormuşum. Diğerlerine az ekşi dozunda tutuyor ve öyle geçinip gidiyomuşuz. Hem ekşi hem limonatayı severler.
           dr.rock
           kuru yiyince gtmden özel bir gaz salıp insanları hipnotize edebiliyorum her dediğimi yaptırıyorum sora mesela RTE na diyorum ki "kürsüye çık ve bu şarkıyı söylemeye başla"
           https://www.youtube.com/watch?v=JpvUSjaSeLg
           https://www.youtube.com/watch?v=JpvUSjaSeLg
            busrawashere
            daksil yemiştim, hala kokusunu çekerim tükenir/tükenmez demem herkesi silerim
             patronicee
             Hoşaf içmişim,eşek arılarına staj vermişim.Eşekçe öğrenmiş ve ülkemdeki tüm eşeklere laf anlatmaya çalışmışım xdxd
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.