Super Food
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   a.l.p.o.l.l.o.n
   Şimdi bu başlık biraz fantastik bir başlık. Süper kahramanların nasıl süper kahraman olduklarını az biraz bilirsiniz. Örümcek ısırması,uzaylı olmak,mutant olmak,deha olmak vs. nedenlerden süper kahramın olundu bugüne kadar fakaaaaat bu başlığa dek. Bizler süper özelliklerimizi yemeklerden vede içeceklerden alacağız. Bu başlıkta ilk önce süper özellik kazanıp özgün karakter olacağız. Tek kuralsa tanrısal özelliklere sahip değiliz mesela zamanı tamamen (kısmen yapabilirsiniz) kontrol edemezsiniz veya yoktan var edemezsiniz (ama mesela ağızından turşu salgılamak buna girmez) Sanırım anlatabildim hadi o zaman kendi Avengers/X-men/Injustice takımlarımızı kuralım. Daha sonra bir başlık açacağım vs yaptıracağız :D Tabi suyu çıkmadan yapacağız bunu dostlar ;)
    busrawashere
    daksil yemiştim, hala kokusunu çekerim tükenir/tükenmez demem herkesi silerim
     676irmak
     Yemek ile ilgili bişey bulamadım :( Araba kazasında tüm ailemi kaybettikten sonra ölümsüz olmuşum??
      asit
      aşırı lahmacun yeme sonucu ağrı dağın eteğinde uçan güvercin değil de, tüm ülkeyi gökyüzünden koruyabilen süper güçlü bir kartal olmuşum.
       ladydisko
       fazla martini içtiğim için karşımdakini de sarhoş edebilme özelliğim olmuş
        tsukyomi
        Russki içip Tekelci Ahmetova olmuşum. Düşmanlarıma döne döne şişe fırlatmışım 🍾
         dr.rock
         kuru yiyince gtmden özel bir gaz salıp insanları hipnotize edebiliyorum her dediğimi yaptırıyorum sora mesela RTE na diyorum ki "kürsüye çık ve bu şarkıyı söylemeye başla"
         https://www.youtube.com/watch?v=JpvUSjaSeLg
         https://www.youtube.com/watch?v=JpvUSjaSeLg
          eski_bi_tanidik
          Coğ köfte yedim artık sıçamıyorum :D
           me_out_bye
           Limonatayı çok severmişim. Ekşimişim ekşi ekşi tat bırakıyorum insanlarda. Ama hala seviyorlarmış. Düşmanlarımı ekşiye maruz bırakıp buruşturarak öldürüyormuşum. Diğerlerine az ekşi dozunda tutuyor ve öyle geçinip gidiyomuşuz. Hem ekşi hem limonatayı severler.
            cinayetvaraga
            spagetti yedim az önce. street fighter daki dalsım gibi vucut uzuvlarımı kıvrım kıvrım uzatıp civarımdaki herkesi çiuv çiuv diye yakalayıveriyorum.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.