Sünnet Vahşeti, Uyanın!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bahadir-kislalioglu
   Sünnet eski kafalı insanların eski kafalarıyla yaptığı yalan arap kültürüdür.Zararları saymakla bitmez 2 tane örnek verecek olursak erken boşalma ve haz eksikliği bu saçma gelenekten dolayı hem kadınlar hemde erkekler haz alamıyor ayrıca seks erkek için resmen bir işkence oluyor bundan dolayı mastürbasyon yapan erkekler pişmanlık duyuyor bundan dolayı erkekler sadece 1 posta atabiliyor.Ama bu islamda var diyecek sersemleri duyar gibiyim her cumayı kılan bir müslüman olarak söylüyorum sünnet islamda yoktur israiloğullarından gelme bir kültürdür,kur'an'da geçmez kur'anda "Biz insan vücudunu en iyi şekilde yarattık" yazar yani kur'an böyle şeyleri desteklemez,sünneti destekleyen en eski islami kaynakçamız bir hadis kitabı olan buhari'dir ee varmış diyenlere söylüyorum buharide siyah köpekleri öldürün onlar şeytandır da yazıyor.Sünnet olmak sağlıklı olmazsak hasta oluruz diyecek arkadaşlar için sünnetsizlerde olabilecek hastalıklara baktım bu hastalıklar hep hijyensizlikten kaynaklanıyor sünnet derisi geri çekilip yıkanabilir bademciklerimiz hastalanıyor diye bademciklerimizi aldırmıyoruz sonuçta.Sünnetin tarihçesine bakacak önceden kadınlarda sünnet oluyormuş klitoris kesiliyormuş fakat kadınlar bunun ne kadar salakça olduğunu anlayıp durdurmuşlar ama iş erkeklere gelince sünneti erkeklerden çok kadınlar destekliyor neymiş hijyenik olcakmış sen sünnetlimisinden benim sünnetli olmam gerekiyor neyse orası ayrı konu.hala eski kalmış topluluklarda(Zimbabve,Uganda) hala kadınlarda dahil herkez sünnet oluyor, gelişmiş topluluklarda(türkiye,arabistan,yunanistan,rusya) sadece erkekler sünnet oluyor,çağın ilerisindeki topluluklarda(isveç,norveç,japonya) sünnet yok hatta isveçte bunun için eylemde yapıldı.Oğlunuzu sünnet ettirmeyin internette araştırsanız nefret edersiniz bende bunu öğrendiğimden beri beynime kan attı sünneti savunacak arkadaşlara cevap vericem her gören benim gibi düşünse bile fikrini yazsın nolur.
    handeyakar07official
    Resim tatsız olmuş keşke kaldırsan. Sünneti ben de biraz gereksiz buluyorum ama kültür yani mecbur
     caresizcare
     Evet sünneti savunacamda Müslümanım çünkü Sende karşılık vereceksin Ama benim sana karşılık verecek aklım yok gece gece müsait zamanda konuşuruz ciddi ciddi👋
      imailahorsilahh
      İsteyen istediği gibi takılabilir. Milletin şeyi beni mi gerdi, herkesin çüküne kimse karışamaz. Herkes kendi ekmeğine baksın
       patronicee
       Şu erkeklerin sünnet olayını tıbbi olarak araştır gel ozaman konuşalım kardeşim. Uydurma olan tek şey;Kadınların sünnet olma anlayışı kadının klitorisini küçültüp ilişkide pasif halde bırakarak haz almamasını sağlamak.kadının ilişkiye girerken zevk alması utanç sebebiymiş. İşte yalnızca bu kısmı çok saçma!
        ali-vercetti
        erkeklerde daha çok haz almayı sağlıyor. götünüzden sallamayın. anladık en ateist sizsiniz
         makeup-alp
         boş boş yazmışsın, önce bir doğru düzgün araştır da konuş.
          moon_night
          Önce noktadan, virgülden sonra boşluk bırakmayı öğren. Sonra gel milletin işine, fikrine karış, ağzının payını versinler. Ayrıca kaynakça rica edebilir miyim?
           agac-ceviz
           vahşet neye ve kime gore sizin fikriniz saygı duyarım ama sağlıkla ilgili bilimsel bir aciklamasi vardır bence
            nykskaos
            Söylediklerine tamamen katılıyorum. Cinsel ve psikolojik saldırıdır sünnet.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.