145
15.1.2021
Sünnet Vahşeti, Uyanın!
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   bahadir-kislalioglu
   Sünnet eski kafalı insanların eski kafalarıyla yaptığı yalan arap kültürüdür.Zararları saymakla bitmez 2 tane örnek verecek olursak erken boşalma ve haz eksikliği bu saçma gelenekten dolayı hem kadınlar hemde erkekler haz alamıyor ayrıca seks erkek için resmen bir işkence oluyor bundan dolayı mastürbasyon yapan erkekler pişmanlık duyuyor bundan dolayı erkekler sadece 1 posta atabiliyor.Ama bu islamda var diyecek sersemleri duyar gibiyim her cumayı kılan bir müslüman olarak söylüyorum sünnet islamda yoktur israiloğullarından gelme bir kültürdür,kur'an'da geçmez kur'anda "Biz insan vücudunu en iyi şekilde yarattık" yazar yani kur'an böyle şeyleri desteklemez,sünneti destekleyen en eski islami kaynakçamız bir hadis kitabı olan buhari'dir ee varmış diyenlere söylüyorum buharide siyah köpekleri öldürün onlar şeytandır da yazıyor.Sünnet olmak sağlıklı olmazsak hasta oluruz diyecek arkadaşlar için sünnetsizlerde olabilecek hastalıklara baktım bu hastalıklar hep hijyensizlikten kaynaklanıyor sünnet derisi geri çekilip yıkanabilir bademciklerimiz hastalanıyor diye bademciklerimizi aldırmıyoruz sonuçta.Sünnetin tarihçesine bakacak önceden kadınlarda sünnet oluyormuş klitoris kesiliyormuş fakat kadınlar bunun ne kadar salakça olduğunu anlayıp durdurmuşlar ama iş erkeklere gelince sünneti erkeklerden çok kadınlar destekliyor neymiş hijyenik olcakmış sen sünnetlimisinden benim sünnetli olmam gerekiyor neyse orası ayrı konu.hala eski kalmış topluluklarda(Zimbabve,Uganda) hala kadınlarda dahil herkez sünnet oluyor, gelişmiş topluluklarda(türkiye,arabistan,yunanistan,rusya) sadece erkekler sünnet oluyor,çağın ilerisindeki topluluklarda(isveç,norveç,japonya) sünnet yok hatta isveçte bunun için eylemde yapıldı.Oğlunuzu sünnet ettirmeyin internette araştırsanız nefret edersiniz bende bunu öğrendiğimden beri beynime kan attı sünneti savunacak arkadaşlara cevap vericem her gören benim gibi düşünse bile fikrini yazsın nolur.
    handeyakar07official
    Resim tatsız olmuş keşke kaldırsan. Sünneti ben de biraz gereksiz buluyorum ama kültür yani mecbur
     caresizcare
     Evet sünneti savunacamda Müslümanım çünkü Sende karşılık vereceksin Ama benim sana karşılık verecek aklım yok gece gece müsait zamanda konuşuruz ciddi ciddi👋
      imailahorsilahh
      İsteyen istediği gibi takılabilir. Milletin şeyi beni mi gerdi, herkesin çüküne kimse karışamaz. Herkes kendi ekmeğine baksın
       patronice24
       Şu erkeklerin sünnet olayını tıbbi olarak araştır gel ozaman konuşalım kardeşim. Uydurma olan tek şey;Kadınların sünnet olma anlayışı kadının klitorisini küçültüp ilişkide pasif halde bırakarak haz almamasını sağlamak.kadının ilişkiye girerken zevk alması utanç sebebiymiş. İşte yalnızca bu kısmı çok saçma!
        ali-vercetti
        erkeklerde daha çok haz almayı sağlıyor. götünüzden sallamayın. anladık en ateist sizsiniz
         makeup_alp
         boş boş yazmışsın, önce bir doğru düzgün araştır da konuş.
          moon_night
          Önce noktadan, virgülden sonra boşluk bırakmayı öğren. Sonra gel milletin işine, fikrine karış, ağzının payını versinler. Ayrıca kaynakça rica edebilir miyim?
           agac-ceviz
           vahşet neye ve kime gore sizin fikriniz saygı duyarım ama sağlıkla ilgili bilimsel bir aciklamasi vardır bence
            nykskaos
            Söylediklerine tamamen katılıyorum. Cinsel ve psikolojik saldırıdır sünnet.
             pillowtalk
             Açık konuşmak gerekirse kadınların sünnet olma olayı gerçekten korkunç ama erkeklerin olması sağlıklı bir durum diye biliyorum ben.
              nykskaos
              " benim s*kim benim kararım " diyeceksiniz.
               nykskaos
               "alkol alsan da müslümansın,türksün; ama sünnetsizsen gavursun" anlayışının egemen olduğu bir toplumda yaşadığımızı unutmadan değerlendirilmesi gereken gerçeklik... (oysa kuran'da "alkol almamak" gibi bir emir varken, "sünnet olmak" gibi bir emir yok... her nedense türkler olarak sünneti çok sevmişiz.) vücutta hiç bir şey fazlalık değildir. penisdeki deri fazlalıksa, o zaman dirsekteki deri de fazlalık. onu da kessinler. ikisi de fazlalık değil arkadaşım. biri kolu bükmeye yarıyor, diğeri penisin gerilmeden erekte olmasına yarıyor. sağlık açısından falan da yararlı değil. sünnet olmayan milyonlarca adama ne oluyor? çükü mü düşüyor? hayır. sen temizliğe önem veriyorsan, ihtiyacını giderdikten sonra yıkayıp siliyorsan mikrop kapmazsın. temiz bir insan değilsen seni o kesilen deri de kurtaramaz zaten. ha illa kestircem diyorsan git kendi isteğinle kestir. kimse orasını burasını kestirmek zorunda değil ama.
               https://sunnetinzararlari.wordpress.com/
               https://sunnetinzararlari.wordpress.com/
               http://www.yourtango.com/experts/pleasure-mechanics/circumcision
               http://www.yourtango.com/experts/pleasure-mechanics/circumcision
               cinsel hazza olanak veren metrelerce sinir ucu bu derinin üzerinde bulunuyor. bittabi türk'lerde erken boşalmanın bu kadar yaygın olmasının sebebi de sünnettir. hatta hatta o yıllar sonra uzun olsun diye paralar akıttığınız penisi %25 kısaltır. yani anne babalarımız bizim seks hayatımızın çok daha zevksiz geçmesini sağlamış, sırf bin küsur yıl önce böyle bir adet olduğu için...
                ahmet-
                saçmalamış resmen. konu bulmak icin bu kadar çabalama.
                 impactresponse
                 Bir de bu konuyu dine bağlıyorsunuz :D
                  stoke37
                  Ben yurtdisinda yasiyorum. Sonradan mecburiyetten kestirmis yabanco arkadasimla konustuk bu konuyu. Kestirmeden once cok daha zevk aldigini soyledi. Kendisi doktor bu arada. Gelisme cagindan once kestirilen penislerde gelisme bozuklugu goruluyormus. En erken kestirilme yasi 20 olmaliymis. Kucuk yasta kestirilen cocuklarin penisi kucuk kaliyormus yada yeterli sertlesme saglanimiyormus. Acikta kalan penis basina vucud keretin biriktiriyormus. Buda hassasiyeti ve sinirlerin duyarliligini engelliyormus,
                   gulun
                    gvntr
                    bırak lan o klavyeyi elinden geçmişini sikerim senin amk cahili
                     birdetroitfani
                     Araştırda geeeeell Elin gevuru bile yaptırıyor sağlık için.
                      a.l.p.o.l.l.o.n
                      Afedersin ama yeni bilgi diye bize bunları satma. Yıllar önce tıbbi açıklamsı olmuş şeyi yobaz gelenek diye bize koyamazsın. Bu senin rezilliğinden başka bir şey olmaz.
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.