Süleyman Soylu Sosyal Medyadan Paylaştı: 'Peygamber Efendimize Hakaret Eden Pislik Alındı'
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Türkiye LGBTİ Birliği adlı bir Twitter hesabından Hz. Muhammed'in resmedildiği bir karikatür paylaşılmış ve 'İslam = pedofili' yazılmıştı. Tepki çeken karikatürün ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sosyal medya üzerinden bir açıklama yaptı. Soylu sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada 'Peygamber Efendimize hakaret eden pislik alındı...' ifadelerini kullandı. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'de 'adalet vakti' dedi Sosyal medya üzerinden açıklama yapan Gül, 'Peygamber Efendimize (sas) dil uzatan alçak müfteri için hesap vakti...' ifadelerini kullandı. Twitter üzerinden paylaşılan karikatür özellikle sosyal medyada tepki çekmiş #RasulullahaHakaretAffedilmez etiketiyle binlerce mesaj paylaşılmıştı.
    zimbo
    Bu gibi insanların da gerçekten ağır cezalar almasının taraftarıyım. Irkçı, cinsiyetçi, ahlaksız, zihniyetsiz insanlar gerçekten sinirlerimi bozuyor...
     noobzac
     Provakatörler sahnede, bu çok gerizekalı olanlarındanmış. Olmasaydı, karikatürde sadece hilal yerine hilal ve yıldız kullanılmasının Türk antipatisinden kaynaklandığını bilirdi. Bunların tek maksatları toplumsal hassasiyetleri kaşımak yani provokasyondur. Kime ve neye hizmet ettikleri de malûm.
     /
     0

     Tarihe Göre

     İçerik bulunamadı.