Süleyman Soylu'nun Sorduğu Soruyu Size de Yönlendirmek İstiyorum: Tayyip Erdoğan Gitsin de Kim Gelsin?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   narnianinkayipgunlugu
   Bu soruya bir ton isimle cevap verebiliriz de... Herkesin kalbinden aynı şey geçiyor. Yani umarım. B en artık Muharrem İncedir, Sinan Oğandır falan bu polimiklere girmek istemiyorum. Cidden kimse oyunu bölmesin Kılıçdaroğlu olsun, yolumuza devam edelim.
    ve_sair
    Bende önce İnce'yi destekliyordum ama şimdilik çoğunluğun ağırlık verdiği yere destek olmak lazım diye düşünüyorum.
     kojiro-
     Bu uc isimde gayet olasi tabiki.
      fairytale-
      Hiç biri hiç… O kılışdaroğlu bile değil Hdpyi yanına alması hiç olmadı Daha dün Van’da dişe diş kana kan seninleyiz öcalan nidaları koptu Bizim de basımız öne eğilmedi koptu koptu . Hayırlısı olsun diyip kapatıyorum konuyu .
       mrsnl33
       Gönül rahatlığıyla destekliyorum, dediğim kimse yok maalesef. Hepsi, aynı bokun laciverti.
        silmarillion
        sen hala bu soruyu soruyorsan aldırdığın beyin loblarının yerine bir yapay zeka bir şey koydurmanı tavsiye edebilirim ancak. Troll mü gerçek misin bilmiyorum ama trollsen komik değil, gerçekse şaka olamayacak kadar kötü.
         eliff04
         Sürekli Tayyip Erdoğan'ı gördüğümüz için başkasını düşünmek garip geliyor. Ben doğduğumdan beri Erdoğan var başka iktidar görmedim o yüzden de giderse ne olur nasıl olur bilmiyorum. Buna rağmen Erdoğan'a oy vermek gibi bir yanlışta bulunmam. Hiç oy kullanmam daha iyi.
          cinayetvaraga
          düşmanımın düşmanı dostumdur. siyasette %100 budur demek imkansız. hele ki türkiye konjüktürlerinde. bu ülkede sevseniz de sevmeseniz de merkez sağcıların oyundan fazla hdp oyu var. stratejik olarak o oy kılıçdaroğluna kayacak. seçim sonucu ne olur bilinmez ama hdp kitlesini reddetmek şuursuzluktur, iş bilmezliktir, kaypaklıktır, stratejik yoksunluktur. zamanında onlardan medet umanlar şimdilerde onları ayrıştırmaya çalışıyor. noldu keser döndü sap mı döndü? hayırdır aslanlar?
           silmarillion
           iktidarsızım, hayırsızım, çok dertliyim, çok yalnızım, çaresizim, 7verenim, bize gidelim ansızın hashashas
            lellu
            Ben
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.