Suçlular Topluma Kazandırılmalı mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Ben korkarım karıştırmayın
    tsukyomi
    Suçuna göre değişir. Mesleğimden bağımsız olarak söylüyorum, sistematik işlenmiş suçlar, cinayet, tecavüz, pedofili, terörizm vb. ağır suçlardan hüküm giymiş insanların yeri Gulag'dır (çalışma kampları). Hem caydırıcı etkisi olur, hem de aynı suçun suçlu tarafından tekrarlanmasına mahal verilmez.
     eliymalik
     zaten kazandırılıyor hatta bizim ülkede parlak gençler değil bayağı bayağı psikopatlar serbest bırakılarak, çok cüzi miktarda ceza alarak kazandırılıyor topluma. ama toplum kazanmıyor, kaybediyor. negatif enerji haricinde konuşmak gerekirse suça göre değişir. bir adam öldürmekle 8 kişiye tecavüz edip öldürmek farklı şeyler bence. sizce de öyle değil mi?
      buse01
      Aslında suça göre değişir adam kesme biçme vs vs, potansiyel katiller vs vs ve bunlar gibi aynı zaman da diğer daha kötü suçlar dışında olan erkekler benimle birlikte odamdan başlayarak yavaş yavaş ya da hard ay pardon hızlı hızlı belki topluma kazanabilirler............
       nuuriik
       La suclular zaten elini kolunu sallaya sallaya gezmiyor mu sokaklarda. Herseyden önce Suclular (canli cansiz ne varsa bile isteye zarar veren tipler) önce hak ettikleri cezayi bir alsinlar.
        fairytale-
        Hadi beni topluma kazandırın 😏
         _gizem_
         Suicide squad mı çekiyoruz awsu
          montana_
          Kazandılırmalı aslında insan iyi varlık.
           madlovemurat
           suçuna suçlusuna göre değişir
            gossipdio
            Denek olarak kullanılmalılar mesela hayvan deneyi değil suçlu deneyi yapılsın.
             peripedia
             Suç var suç var. Şimdi pedofili ben nasıl kazandırayım topluma? Kazandırsak bile ne olacağı belli değil ama hırsızı gayet tabii kazandırabiliriz. Kazandırıyoruz da fazlası ile.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.