Su Satan Çocuk Videosunun Kurgu Çıkması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cokbilmisdegilcokbilen
   Resmen kandırıldık. Biliyorsunuz dünden beri ortalarda dolaşan bir video var. Su satan çocuk videosu. Herkes o çocuğu bulmak için seferber oldu.
   https://www.youtube.com/watch?v=S5bx9x3peYg&ab_channel=Haber34
   https://www.youtube.com/watch?v=S5bx9x3peYg&ab_channel=Haber34
   Videoyu yukarıya bıraktım. Annesi de şöyle anlamış olayı : Küçük çocuğun annesi böyle bir video olacağını bilmediklerini kaydederek, "Benim oğlumun arkadaşlarıydı youtuberlar video çekmek istediklerini söylediler eğlenceli bir video için. Aynı gün Umut geldi, biz Murat'ı dükkana getirdik. Sonrasında Fariz geldi ben onu tanımıyordum. Murat Berk tepki gösterdi nasıl olacak diye çünkü Umut'u tanıyordu. Videonun içeriğiyle ilgili benim de hiçbir bilgim yoktu. Murat Berk'e videoyu sordum peçete ve su dediler sonrasında su olmasına karar verdiler dedi. Sonrasında böyle videolar olmasın diye bir daha biz onu uyardık. Fariz dedi ki Murat'la bir gün geçirme videosu olacağını söyledi. Ben de bunun bir kurgu olduğunu söyle dedim. Çocuğumun orada peçete ve su satan olarak görülmesinden hoşlanmadım. Tamam dedi, ilk video çekildi ikinci videonun ardından ben olayın üzerinde durmadım dün akşam sosyal medyaya düşünce öğrendim Şimdi bu YouTuber olan Fariz 31 lakaplı kişiyi arıyormuş emniyet. Ben böyle bir şey görmedim. Etkileşim uğruna ne hallere geldik.
    bisosyolog
    Sosyal medyayı çok aşırı aktif kullanan biri değilim. Hiçbir zaman da olmadım. Buralardan deli paralar döndüğünün farkındayım. Ancak yine de çok gari geliyor bu durum bana. Hani birkaç tık çok para getirse de artık o bayıldıkları sosyal medya sayesinde hiçbir şey gizli kalmıyorlar. Hiç mi korkmuyorlar. anlamıyorum.
     eflayilmaz
     Ben bugün görüp çocuğun o masumluğuma o kadar üzüldüm ki. Böyle vicdanımıza dokunacak şeyleri reklam malzemesi yapmaları kadar rezil bir şey yok. İğreniyorum hepsinden
      mustafavonkarayel
      Milletin duygularını sömürmekten hiç mi çekinmiyor bu insanlar? Bir arada sosyal deney denen bi' bok vardı. Ota boka deney yapıyorlardı. şimdi ise bu başladı...
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.