Şu Dünyada Kuzenlerini Sevenlere Çok Özeniyorum
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hogwartsmektubugelmeyen
   Gerçekten ama gerçekten akrabalar bazen düşmandan beter. Kuzenlerimle farklı yaşantımız var o nedenle de zaten çok yakın değiliz. Ancak dayım kızları var ki.. evlerden ırak. Dayımın kızının sözlüsü var. Neyse geçenlerde bir akrabamızın düğünü için memlekete gidildi. Doğulu ve büyük bir aileyiz, en azından anne tarafından. Sözlüsüyle orada kavga edip ayrılmışlar. Ve sebep neymiş? Ben mesaj atmışım sözlüsüne görüşmek istediğimi söylemişim. İşin saçma tarafını söylüyorum: Ben gitmedim bile düğüne. iş nedeniyle İstanbul'daydım. İzin almak istemedim öyle çok yakınım değil diye. Ancak bizim aile bunu dinler mi? Hayır! Şimdi bu sinirle sabah kapısına dayanacağım. İnsan böyle bir iftirayı nasıl atar anlamıyorum. Küçüklüğümüzden beri didişip dururuz, ama artık bu çok fazla. Ve ben bunu 5 dk önce telefonda ailenin gıcık bir halasından öğrendim.. Şimdi bana akıl verin ben ne yapayım? Bu olay bizim ailede büyür de büyür
    fairytale-
    Yak gec ortaligi 🔥susarsan sucu kabul etmiş olursun
     merivella
     Gerçeği annene anlat o savaşsın yerine hiç kafanı bozma:))
      sedefartuny
      Hepsi sorunlu hepsi bir işe yaramaz benimkilerin ya. Sevmesine seviyorum bir derdim yok ama bu sorunlu insanlar oldukları gerçeğini değiştirmiyor maalesef.
       peripedia
       Ben seviyorum ve kendimi sorguladım şu an. Sevmiyor muymuşuz? Kuzenler sevilesi canlılar ya. Yengeler enişteler için aynı şeyi söyleyemeyeceğim ama. Ya da ben kuzenlerimle akran olduğum için böyle hissediyorum.
        torture
        48 tane kuzenim var sadece 16'sını seviyorum kanzjskzksk
         cinayetvaraga
         Kanıt yoksa suç yoktur. ispatlasın eleman. bu mu dert yani.
          patronicee
          Kuzeniyle görüşmek istedi diye sözlüsünü gözden çıkaran adamın ailenize girmemesi daha makul Bi karar bence. Kuzenin ucuz kurtulmuş.
           somurtkan_sirin
           ne söylesen haklı olamazsın akrabalara karşı, en iyisi sen git evlen bu adamla😁
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.