Spotify'ın Rap Müzik Pazarlayan Bir Mecra Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Arkadaşlar tamam anladık, Rap müzik, tarihinin en popüler dönemini yaşıyor ama kulak aşinalığımızın bile olmadığı, hiç bir yerde duymadığımız Rap şarkılar Spotify'ın çok dinlenenler listesinde. Ben artık bunun bir pazarlama taktiği olduğunu düşünüyorum. Siz ne dio'sunuz?
    moonlight3rd
    3 yıldır spotify pro kullanırım ve asla rap müzik dinleyen bir insan değililm. En son dinlediğim rap albümü Ceza'nın rapstar'ıydı. Aramayı bilirseniz, belirli müzik zevkleriniz varsa, kayıtlı listelerinize göre size Haftalık Keşif'ten tavsiye veriyor. 3 senedir çok dinlenen listesine bir defa olsun ihtiyaç duymadım.
     zimbo
     ben gelenekçi olduğum için spotify a girip grup 84 falan dinliyorum hala o yüzden rap için bir uygulama olduğu doğrudur çok fazla denk gelir oldum.
      zeynepyg
      tek rahatsız eden şey önüne gelenin Spotifyda rap müzik çıkarması
       samyeli90
       Spotify senin zevkine göre düzenliyor müzikleri 2 3 senedir pro olarka aktifim ve bu zamana kadar sagopa hariç rap durup dururken çıkmadı karşıma
        plazacalisani
        Kullanmıyorum
         roar
         Türkiye İlk 50 başlığından başka kültürü olmayan diocu hezeyanı. Dinlediğin türe göre listeler gelir. Algoritmik işler bunlar canım benim...
          deodorantsisesi
          hiç de oyle degıl ergen kardeşim Spotify > rap muzık
           libidio
           Alla alla öylemiymiş :)
            sedefartuny
            Sanmam. Spotify aklına gelemeyecek her tür ve şarkıya yer veriyor. Rap müzik çok dinleniyor gerçekten, üretim de fazla olunca her şarkıyı dinlemen çok zor. Herkes bir rapçi sevdiği ve onu dinlediği için her şarkı hot hits :)
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.