6
26.8.2020
Spora Başlamak ve Sürdürebilmek İçin Ne Yapmalı?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   paarantez
   Şahsen ben sürekli kaslı hatunlara bakıyorum :) Bende olacam böyle diyerek kendimi hırslandırıyorum. Bununla beraber "Kaybettiğin kıza dön bir bak" lafıyla kendimi gazlıyorum.
    me_out_bye
    1 sağlıklı olmak gerekir. Sağlıklı bedeni çalıştırabilirsin diğeri yürümez. 2 Severek yapmalısın zorla değil. İçinden gelerek keyifle. Biraz içsel his motivasyon kafada karar koyma hırs ve bedensel sağlık enerji ile alakalı.
     benita
     Spor salonuna bir ton para bayıl, mecburen gidersin
      cansevim
      Birinin seni herkesin içinde turşu fıçısına benzetmesi yardımcı olabilir
       eryil
       3 ay gittim sadece insan istemeden bırakıyor
        _erenxq
        Azim ve kararlılık.. Ben başladım devam etti ve bitti pek azimli olamadım ama istediğim şeye ulaştım o yetti :)
         rocknrollbabe
         Önce sağlık sonra dış görünüş için spor yapacaksan iraden varsa istediğin görüntüye daha kolay erişirsin.Her şey irade bence.Çeşitli motivasyon yöntemleri var kendine en yakın olanı seç.Sağlıklı günler :)
          burakb_
          Ben stres atmak için yapıyorum ve inatçıyımdır. İnsana irade katıyor, biraz da olsa düzen getiriyor spor. Şimdi de artık kendime pek acımayan birisi oldum ve özellikle yoruyorum kendimi biraz. Ve hiç kolay değil yan gelip yatmak varken yüzlü kilolarla saati aşan vakitlerde çalışmak. Hele başlarda her kaldırdığın ağırlık eziyet. Psikolojik olarak daha fazla yük oluyor sana o ağırlık. Sonra deadlift diye bir şey var Allahın belası benim için bu kadar enerjimi sömüren, emen bir şey daha bilmiyorum. Bu hareketi yaptıktan sonra tır çarpmışa dönüyorum ama her seferinde de gidip tekrar yapıyorum. Alıştıktan sonra da gitmeyince rahatsız olmaya başlıyorsun.
           orbitty
           yapılabilir hedefler koymak ve hafif hafif arttırmak diyorum.
            ugurg
            bedeninizi sahiplenip onu kendiniz olarak görürseniz kolay kolay bırakmazsınız sporu. vücudunuzun potansiyelini ortaya çıkarın.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.