Spagettiye Çubuk Makarna Diyen Kız
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cimilli
   Dün akşam evine gittiğim flörtümden duydum bu cümleyi. Bir süredir dio'dan konuştuğum kız vardı. İşlerimin çok yoğun olmasından dolayı bir türlü buluşamamıştık. Bilirsiniz kod işleri çok zaman alıyor. Neyse dün fırsat yaratıp buluşma kararı aldım. Bana "gel bana yemek yaparız, film falan izleriz" dedi. Söylemesi ayıp cinsel seks yapacakmış gibi hazırlık yapıp gittim evine. Kahve, sohbet, muhabbet derken "hadi yemek yapalım" deyip kalktık. Mutfağa girdik ne yapalım diye düşünürken birden "canım çubuk makarna mı yapsak ya?" dedi. "spagetti demek istedin sanırım?" diye cevap verdim. "ne bileyim işte ya aynı hihihih" yaptı. Duymazlıktan gelmek istedim ama taa ki spagettiyi ortadan ikiye bölene kadar. Kaynamış suyun içine spagettileri kırıp koydu. "ne yapıyorsun sen?" dedim saçma sapan bir bakış attı. Sırf güzel diye dayanmak istedim ama dayanamadım. "midem kötü oldu ya" deyip ayrıldım evden hemen. İlişkilerde kültürel denklik çok önemlidir.
    sairsel
    Böyle bir kız dünya güzeli olsa bile çekilmez, sen hem eve çağır hemde makarna yap! Hiç olacak iş mi bu canım, terk etmekle çok doğru bir karar vermişsin seni tebrik ediyorum 😄
     mrsnl33
     Guzel saçmalıyorsun
      ozge_d
      ben uzun makarna diyorum,ölmeliyim galiba
       detokssuyu
       Bakın bunu ben de çok iğreti ve komik bulurum. Spagetti sgafettidir yani bunu demek de çok zor değildir.
        tsukyomi
        Hiç utanmıyorsun değil mi? Taciz mesajların çarşaf çarşaf çıktı burada. Hala gelip sikko ekşiden çaldıklarını buraya satmaya çalışıyorsun. Dua et taciz ettiğin kadın insaniyetli. Ah onu bana yapacaktın.. Ant olsun insan içine çıkartmazdım, kan yoksunu seni.
         silivri
         Makarna yedikten sonra seks mi yapılır?
          narnianinkayipgunlugu
          Şu kız bu kzı diye başlık açan o çocuk... çubuk makarna başka ama öyle genel bilgi
           marvelhulk
           ehh doğru değil mi çubuk makarna gerçekten
            sihirbaz
            ehh çok mantıklı değil mi
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.