Soylu'ya HDP'den Gelen Ayar Niteliğinde Cevap
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   keladam
   Dün bir meclis toplantısında çeşitli Doğu illerine hibe edilen paralarla halk için çeşitli tesisler yapılacağını açıklayan Soylu, HDP'lilere dönerek "ooh para pkk'ye gitmiyor" diyerek legal bir partiye, terör örgütüyle işbilirliği yaptığını ima eden bir çamur atma girişiminde bulunmuştu. Bugün ise HDP, Soylu'ya ayar niteliğinde, belediyelere gelen paraların kalem kalem nerelere harcandığını açıklayan bir videoyu twit atmış. Soylu, kendi partisinin de harcamalarını bu şeffaflıkla sunabilir mi acaba?
   https://twitter.com/HDPgenelmerkezi/status/1338120381773778950
   https://twitter.com/HDPgenelmerkezi/status/1338120381773778950
    cinayetvaraga
    ahlaksız ve bel altı siyasetinizle o koltuklarda az zamanınız kaldı. kenan evrenin yanına yaklaşılmıyordu ama ölmeden önce haysiyeti resmen bitmişti. kıymetini bilin, olacak olmakta olan... ** şu yukarıdaki yorumumu sanki hdp destekçisiymişim gibi görüp bir diss yağmuruna tutmuşsunuz ama işte siz mevzuyu hiç anlayamamışsınız. size bir şey anlatmanın da lüzumu yok. kafanız alamayacak kadar kalım zaten.
     me_out_bye
     https://youtu.be/J745TJWVQis
     https://youtu.be/J745TJWVQis
     Devletin iş makinelerini terröristlere gönderiyorlar. Hdp kapatılsın. -- Milletvekili değil. Yanlış söylüyorlar. Hainvekili.
      me_out_bye
      Hepsi yiyor. Paranın bozamayacaği insan yoktur. Ama yiyici insan ile şeref yoksunu insanı iyi ayırt etmek lazım. Akan kanlar var. Unutmayın. O kahramanlar sayesinde tıkırınız yerinde yaşıyorsunuz. Yoksa başınızda silahlı çeteler zorbalar olurdu şimdi. Bu şehitlere saygısızlık edeni affetmem. Şirin göstermeye çalışmayın kimseyi. Pislik dünya.
       me_out_bye
       Hak verildi. Demokratik yollardan gelin insan gibi siyasetinizi yapın dediler. Onlar ne yaptı? Siyaset falan yok ortada.. Hala uşaklık. Hala terörizm. Terör ile arasına mesafe koyamayan bir grup. O zmn yapılacak belli. Kapatılsın. Terör yanlısınin halkın meclisinde işi ne? Saçmalık...
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.