Soylu 'En Son Haziranda Görüştüm' Dediği Süleyman Özışık'la Eylülde Programa Çıkmış
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun "En son geçen yıl haziran ayında görüştüm" dediği Süleyman Özışık ile eylül ayında TGRT'de aynı programa çıktığı ortaya çıktı. Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile arasında aracılık yaptığı iddiasını yalanlaması üzerine Hadi Özışık ile yaptığı görüşmenin videosunu yayınladı. Videoda Hadi Özışık'ın Bakan Soylu ile görüşenin kardeşi Süleyman Özışık olduğunu söylediği görüldü. Bunun üzerine Super Haber'e açıklama yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Özışık kardeşleri Sedat Peker ile birlikte kendisine kumpas kurmakla suçladı ve haklarında suç duyurusunda bulunacağını söyledi. Süleyman Özışık ile en son geçen yıl haziran ayında görüştüğünü söyleyen Soylu, "Yakın zamanda temasımız olmadı" dedi.
   https://onedio.com/haber/soylu-hadi-ve-suleyman-ozisik-hakkinda-suc-duyurusunda-bulunacagim-982673
   Soylu: 'Hadi ve Süleyman Özışık Hakkında Suç Duyurusunda Bulunacağım'
   Eylülde TGRT'de programa çıkmışlar Ancak, Soylu'nun 24 Eylül 2020'de Süleyman Özışık ile birlikte TGRT'de programa çıktığı ve fotoğraf çektirdikleri ortaya çıktı. Söz konusu fotoğrafların aynı zamanda Özışık'ın Instagram hesabından da paylaşıldığı görüldü.
    maskoff
    HAHAHAHAHA ulan biz de bir şey konuşmaya korkuyoruz şu ülkede.
     me_out_bye
     Hayatları yalan çok iğrenç insanlar. Kostüm icinde gezen insanlar kıyafetleri kostüm yüzleri maske. Sözleri hazırlanmış replikler. Dünya üzerindeki en tiskinç insan türü bu olsa gerek. Birde bunlara ülkeyi yönet diye veriyoruz 🤦🏻‍♂️ Böyle olacağına önemli konumlardaki kişilerin çok özel çok saygın delikanlı olması gerekmez mi? Pfff
      strangestar
      Yalan söylemenin birinci kuralı yalanı unutmamaktır diye duymuştum
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.