Sovyetlerin Yeniden Kurulma İhtimali
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Putin dedi ben demedim arkadaşlar adam açık açık yekten "Sovyetlerin kuruluş ilkelerine dönmemiz gerektiğini düşünüyorum." dedi nihai hedefin de ne olduğunu görmüş, duymuş olduk böylelikler. Bizimkiler de Osmanlı'da yeniden kurulsun nidaları atmaya başlamış yavaştan. Vay arkadaş ne günler ne günler...
    leb
    https://www.youtube.com/watch?v=tgue4G1F3rQ
    https://www.youtube.com/watch?v=tgue4G1F3rQ
     gregory_
     Sovyetlerin kurulmasi zor olmaz zaten eski sovyet devletlerinde hala SSCB nin yetisdirdigi yöneticiler ya da onlarin devamini getiren liderler var. keske kuralsa tekrar.
      tsukyomi
      Gözlerim yaşlı, valla işi gücü bırakır yerleşirdim Sovyet Rusya'ya.. Ama imkanı pek gözükmüyor arkadaşlar. Başka bir lider belki sosyalizmi geri getirmeye çalışabilir ama Putin asla. Zaten istese de toplayamaz, en fazla Belarus ve federasyona bağlı bir iki ülke gelir, geri kalanı zorlar. Putin'in bahsettiği şey Sovyetlerin gücüdür, tek yumrukluğudur.
       kalpci
       Diktatörlük hevesi olan her insanın gtüne çam ormanı girsin. Gerçi halklar yvşak olmasa bunlarında böyle şeylere merakı olmaz. Savaş görmeden gebersemde, sktirolup gitsem bu taşını toprağını sktiğiminin dünyasından
        eliff04
        Umarım hiçbir zaman kurulmaz.
         selshine
         putin sosyalizm temelleri istemiyor ki sadece güç istiyor o nedenle belki toprak olarak denese de ideoloji olarak asla yapmayacağı bir şey.
          peripedia
          Hiç sanmıyorum mesele sovyet meselesi değil ki bu söylemler bir şeyleri meşrulaştırmak adına varlar bence.
           detokssuyu
           Ne kadar kaotik bir hal aldı ya her şey ben yavaştan bi tırsmaya başladım. Her şey tersine dönüyor. Ne oluyor?
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.