Sosyal Ortamlarda "Görüntülü Ara, Konum Paylaş" Diye Darlayan Sevgili Saçmalığı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   E var böyle tipler. Böyle sevgilileri olan arkadaşlar da var. Nasıl sabrediyorlar, nasıl normalize ediyorlar bu tavrı anlayamıyorum. Bugün bir araya geldiğim bir arkadaşımın hayatındaki insan kıza nefes aldırmadı. Yok konum at, yok fotoğraf at, ortamda kim var. Bizim fotoğraflarımızı falan çekmeye çalıştı. Elbette nasıl bir zırva durum içerisinde olduğunu hatırlattım ama anlamış olsa bile bu toksik halden kendini kurtarabileceğini sanmıyorum.
    strangestar
    Güvensizlik bence sürekli bir kontrol isteği malı sahiplenme gibi hakimiyetini kabul ettirmeye çalışmak yüzünden bence
     slmbnarda
     daha kötüsü bu tipleri sevenlerin olması
      mrlawyerkk
      Bu tipleri hayatlarınızdan uzaklaştırın arkadaşlar kimse sizin bekçiniz değil. Kim olursa olsun hesap vermek zorunda değilsiniz bu kıskançlık falan değil ayrıca bir hastalık bence.
       berat_redflag
       Güvenmiyorsan ayrıl, eğer öyle bir şeyden şüpheleniyorsan ya gğvenmiyorsundur ya da karşındakini iyi tanımıyorsundur. Kimsenin kimseyi sosyal bir ortamda kısıtlama hakkı yok. Köpek miyiz biz allah aşkına (bu iki cinsiyet için de geçerli yanlış anlaşılmasın)
        yyuussuuff
        bu duygudan bile mahrum kalmışız, bu nasıl bir yokluk aq
         eflayilmaz
         Ya iki ilişkilerde insanlar karşılıklı boyle olmayı kabul ediyorsa yapabileceğimiz cok bir sey yok gibi ama yine de ben böyle ilişkileri asiri sağlıksız buluyorum. Karşılıklı psikolojik bir şiddet var bu ilişkilerin içinde kendim bulunmak istemem. Şuana kadar da bulunmadım
          sedefartuny
          Evet böyle bir sevgilim vardı bir zamanlar sürekli bulunduğum ortamlarda fotoğraf atmamı isterdi. Otobüse bindiğimi söylediğim bir gün yanında kim oturuyor fotoğraf çek dediğinde bitti her şey o zaman anladım hasta ruhlu olduğunu.
           peripedia
           Çok sıkıntı çıkarmadığı müddetçe bir sorun görmüyorum ya hayatlarımız bu noktaya evrildi ve keyifli alıyor ama sürekli kontrol etmek için isteniyor ise sorun var demektir.
            eski_bi_tanidik
            Tadamadık..
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.