Sosyal Medyadan #duyguicinadalet Çağrısı: Erkek Arkadaşının Evinin Penceresinden Düşen Genç Kızın Şüpheli Ölümü
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Antep'in Batıkent Mahallesi'nde Duygu D., dün akşam erkek arkadaşı Mehmet K.'nin yaşadığı 5 katlı apartmanın 4'üncü katındaki evine gitti. Bir süre sonra Duygu D., evin penceresinden düştü. Kanlar içinde kalan Duygu D.'yi gören mahalleli, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde, Duygu D.'nin yaşamını yitirdiği belirlendi. Duygu D.'nin cenazesi, yapılan incelemenin ardından otopsi için Adli Tıp Kurumu'nun morguna götürüldü. Polis, Mehmet K.'yi gözaltına alarak sorgulamak üzere emniyete götürdü. Duygu D.'nin kaza sonucu mu düştüğü, intihar mı ettiği, yoksa cinayete mi kurban gittiğinin belirlenmesi için çalışma başlatıldı. Öte yandan Mehmet K.'nin 23 Ocak 2019'da ehliyetsiz ve alkollü şekilde araç sürerken 35 yaşındaki Zeynep Berna Atay'a çarparak ölümüne neden olduğu öğrenildi. Mehmet K.'nin bu olayla ilgili yargılaması ise devam ediyor.
    roxannee-
    Yine gitti bir can. Diyecek söz yok. Her yok olup giden kadın için kendimi sorumlu hissediyorum. Bu erkek egemen toplumun yok olması için ne gerekiyorsa yapmak boynumuzun borcu. Bu sistemin bir an önce yok olması gerekiyor.
     cancoskunsk
     17 yaşında gençliğinin baharında bir kadın sözde intihar ediyor ve ne hikmetse bu sevgilisinin evinde oluyor. 17 yaşında daha çocuk diye adlandırılan bir birey neden intihar etsin? Bu bir cinayettir, intihar değil
      velevkiozge
      İSTANBUL SÖZLEŞMESİ YAŞATIR
       noobzac
       Öncelikle merhumeye Allah rahmet eylesin. 1 kişinin ölümüne sebebiyet verip sonrasında hiçbir şey olmamış gibi elini kolunu sallayarak dolaşan bir katil ile hiç beraber olunur mu? Hadi kızın haberi yoktu veya oğlanın yalanlarına inandı. Peki kızın ailesinin dahli neden yok? Belki kabaca müdahale etmeleri gerekirdi lakin yine de bu hazin son yaşanmazdı. Resmen cinayet bağıra bağıra gelmiş. “Her şeye rağmen öldürülmesi mi gerekirdi?”. Elbette ki hiçbir insan öldürülmeyi hak etmez. Ama adam psikopat, psikopat. Bu kişilerin beyin yapısında, kimyasında bir bozukluk var. Serseri mayın gibiler. Mayına basılırsa ne olur, az çok biliyorsunuz. Bu durumun en acı yanı da tıbbın acizliği. Daha birçok hastalığın nedeni bilinmiyor. Mevcut çözümler oldukça ilkel. Kesin olmaktan çok uzak. Alana semptomatik tedavi hakim.
        rocknrollbabe
        İstanbul sözleşmesi...Şart
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.