Sosyal Medyadan Arkadaş veya Sevgili Olmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   iamowl
   hiç tanınmayan birilerine dm den yazmak yürümek dediğimiz olay. esas merak ettiğim gerçekten bu işler oluyor mu. bunlar normal mi. bir de gerçekten işe yarar mı.
    patronicee
    😅
     gamze-canc
     Insanlar sosyal medya olayını yanlış anlıyorlar. Arkadaş akraba cevremde sosyal medyadan tanışan çok insan oldu ilişkileri problemli ilerledi. Ortak noktaları yalan, anlık beğeni ile devam etme arzusu. Aşık olduk sanıp ilerlemek istemek. En kötüsü bu ortamlar yalanı doğuruyor çoğunluk olduğu gibi göstermiyor kendini. Siz yinedee medyadan tanıştığınız kişiyi doğal ortamında görmeden karar vermeyin
      fairytale-
      Benim tek problemim karsimdakiyle konusamamam olurdu .)) O an yazdigim rahatlıkla yuzyuze konusmak zor olurdu. Ben birak sosyal medyadan birine , sadece bir fotoğrafa bile aşık olabilirim .
       karolunita
       Arkadaş olmak gayet makul bir şey sosyla medyadan ama sevgiliyi bilemiyorum
        buse01
        "Foto at bakim sana" diyorum sonra ne fotosu diyor aw, y.raak amk İslşdkdlcjxmc ne fotisi olabilir alla alla 5 dkdır konuşuoz
         mukan_kagan
         2004 senesinde 80630'a üye olmuştum ve aşırı derecede değerli insanlarla tanıştım, hâlen de net şekilde görüşür, sohbetimizi devam ettiririz. Sevgili olma konusunda da mekan ve zaman pek önemli değildir. İnsan insanı severse, nerde tanıştığının bir önemi yoktur.
          absurdizm
          bilemiyorum Altan
           merilolika
           olur neden olmasın
            cinayetvaraga
            yaramaz mı. çocuk bile yaparsın.
             sedefartuny
             Ben nasıl olduğu ve nasıl geliştiği konusunda çok ciddi tereddütlere sahibim. Olmaz diyorum her seferinde ama sosyal medya ilişkilerini taçlandıran insanlar da var çevremde. Mesele tanışıp onu hemen reel dünyaya taşımak galiba.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.