Sosyal Medyadan Arkadaş veya Sevgili Olmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   iamowl
   hiç tanınmayan birilerine dm den yazmak yürümek dediğimiz olay. esas merak ettiğim gerçekten bu işler oluyor mu. bunlar normal mi. bir de gerçekten işe yarar mı.
    patronicee
    😅
     gamze-canc
     Insanlar sosyal medya olayını yanlış anlıyorlar. Arkadaş akraba cevremde sosyal medyadan tanışan çok insan oldu ilişkileri problemli ilerledi. Ortak noktaları yalan, anlık beğeni ile devam etme arzusu. Aşık olduk sanıp ilerlemek istemek. En kötüsü bu ortamlar yalanı doğuruyor çoğunluk olduğu gibi göstermiyor kendini. Siz yinedee medyadan tanıştığınız kişiyi doğal ortamında görmeden karar vermeyin
      disi.ejderya
      Benim tek problemim karsimdakiyle konusamamam olurdu .)) O an yazdigim rahatlıkla yuzyuze konusmak zor olurdu. Ben birak sosyal medyadan birine , sadece bir fotoğrafa bile aşık olabilirim .
       karolunita
       Arkadaş olmak gayet makul bir şey sosyla medyadan ama sevgiliyi bilemiyorum
        buse01
        "Foto at bakim sana" diyorum sonra ne fotosu diyor aw, y.raak amk İslşdkdlcjxmc ne fotisi olabilir alla alla 5 dkdır konuşuoz
         oedon
         Bütün yakın arkadaşlarım ile tanışmam internet üzerindeki herhangi bir platforma dayanıyor. Kaldı ki içinde olduğum ilişki de yine bu arkadaş ortamları sayesinde meydana geldi. Zamanında çocuk yapsak muhtemelen ortaokula başlardı. Öyle uzun bir süre… :) Oldum olası spesifik topluluklarla iletişimde olduğum için genelde benim zevk ve hobilerimi paylaşan insanları ülkenim dört bir yanında dağılmış oluyor ve ancak belli sosyal platfotmlar aracılığıyla iletişim kuruyoruz. Bu insanların bana gösterdiği hürmet, saygı ve desteği yeri geliyor ilkokul zamanından tanıdığım arkadaşlarım göstermiyor. Bu gibi ortamlarda tanışıp yıllardır dost olduğum insanlar bulunuyor. Bu normal bir şey. Yeri geldi evimde de misafir ettim, yeri geldi evlerinde misafir de oldum. Ha bu demek değil ki kara aynanın karşısındaki herkese güvenebilirsiniz. Bu tarz ilişkiler uzun bir zaman ve karşılıklı güven istiyor. Sosyal medyada tanıştığınız bireylerle aniden bir samimiyet ve güvenli ortam yakalayamazsınız. Yakalasanız dahi yakaladığınız gibi aniden kopması da kolay olur. Her şey kendinizi ve karşınızdaki kişileri tanımakla ilgili aslında hem gerçek hem de sosyal ortamda hem arkadaş, hem dost, hem de sevgili, eş seçimi konusunda.
          mukan_kagan
          2004 senesinde 80630'a üye olmuştum ve aşırı derecede değerli insanlarla tanıştım, hâlen de net şekilde görüşür, sohbetimizi devam ettiririz. Sevgili olma konusunda da mekan ve zaman pek önemli değildir. İnsan insanı severse, nerde tanıştığının bir önemi yoktur.
           absurdizm
           bilemiyorum Altan
            merilolika
            olur neden olmasın
             cinayetvaraga
             yaramaz mı. çocuk bile yaparsın.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.