Sosyal Medyadan Arkadaş veya Sevgili Olmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   iamowl
   hiç tanınmayan birilerine dm den yazmak yürümek dediğimiz olay. esas merak ettiğim gerçekten bu işler oluyor mu. bunlar normal mi. bir de gerçekten işe yarar mı.
    me_out_bye
    İnsan değil misin ? Niye olmasın ? Birbirine uyumluysan uyuşursanız ve ileri taşımayı başarır gerçek dünyada birlikte olup vakit geçirirseniz olur. İnsanıp deyip uzaylı mı çıkacak ? Niye olmasın. Ha dısarıda gormuşşun ha burada ha instagramda ha bilmem nerede. Hepsi insan değil mi olm ? İnsanla insanda herhangi bir ilişki kurabilir normal bir şey. Ha lisende tanıştın. Ha dio da. Ne farkı var mk. - Bu soru niye bu kdr çok fazla soruluyor ? İntrrnetteki herkes manyak olmak zorunda mı? Saglıkli bir insan internet kullanıp takılmıyor mu? Burada hiç mi güzel yok ? Dışarıda gezerdik gezsek ne güzel olurdu dediğin sahte fotolu olmayan ? Sahte davranmayan ? Varrr. Problem ? - İnsan işte mk. İstersen halk ekmek kuyruğunda gör tanı. Mekan niye bu kdr önemli sizin için ?!? Önemli olan insanlardır. Kim kime uyarsa uygunsa uyuyorsa bir problem yoksa sağlıkli ilişki olur varsa olmaz bu kdr basit. Tinderdanda dunyanin en iyi kankasıni bulabilirsin. Bu acayip bir şey değil. Eğleniyordur sende eglenmeye girmişsindir sonra bir bakmişsin çok begendiniz cok yi anlaşıyonuz en iyi kankiler gibi. Al sana internetten tanışma arkadaş. Problem ne mk ? Herkes sapık olup sizi s.mek kaçırmak yalan söyleemesi 18 deyip 52 yasında çikması. Kızim deyip erkek çikmasi zorunda mi? Öyle yapanlar var diye ? İnternet SADECE ONLARA MI AİT ? CEVAP: HAYIR. o zmn sus. Olurda. Olmazda. - Adamina bağlı. Insanlara göre. Internetlik bir olay yok. Bir daha biri bu soruyu sorarsa döverim.
     patronicee
     😅
      cinayetvaraga
      yaramaz mı. çocuk bile yaparsın.
       gamze-canc
       Insanlar sosyal medya olayını yanlış anlıyorlar. Arkadaş akraba cevremde sosyal medyadan tanışan çok insan oldu ilişkileri problemli ilerledi. Ortak noktaları yalan, anlık beğeni ile devam etme arzusu. Aşık olduk sanıp ilerlemek istemek. En kötüsü bu ortamlar yalanı doğuruyor çoğunluk olduğu gibi göstermiyor kendini. Siz yinedee medyadan tanıştığınız kişiyi doğal ortamında görmeden karar vermeyin
        buse01
        "Foto at bakim sana" diyorum sonra ne fotosu diyor aw, y.raak amk İslşdkdlcjxmc ne fotisi olabilir alla alla 5 dkdır konuşuoz
         merilolika
         olur neden olmasın
          makeup_melis
          İkiside olur ama sevgili konusunda aceleye gelmemek lazım. Bir grup kesim sesini, tipini, boyunu veya kilosunu ve saire ne varsa bakmadan yalancıktan aşık olup sevgili rollerine giriyor ondan sonra hüsrana uğruyorlar.. :))
           disi.ejderya
           Benim tek problemim karsimdakiyle konusamamam olurdu .)) O an yazdigim rahatlıkla yuzyuze konusmak zor olurdu. Ben birak sosyal medyadan birine , sadece bir fotoğrafa bile aşık olabilirim .
            oedon
            Bütün yakın arkadaşlarım ile tanışmam internet üzerindeki herhangi bir platforma dayanıyor. Kaldı ki içinde olduğum ilişki de yine bu arkadaş ortamları sayesinde meydana geldi. Zamanında çocuk yapsak muhtemelen ortaokula başlardı. Öyle uzun bir süre… :) Oldum olası spesifik topluluklarla iletişimde olduğum için genelde benim zevk ve hobilerimi paylaşan insanları ülkenim dört bir yanında dağılmış oluyor ve ancak belli sosyal platfotmlar aracılığıyla iletişim kuruyoruz. Bu insanların bana gösterdiği hürmet, saygı ve desteği yeri geliyor ilkokul zamanından tanıdığım arkadaşlarım göstermiyor. Bu gibi ortamlarda tanışıp yıllardır dost olduğum insanlar bulunuyor. Bu normal bir şey. Yeri geldi evimde de misafir ettim, yeri geldi evlerinde misafir de oldum. Ha bu demek değil ki kara aynanın karşısındaki herkese güvenebilirsiniz. Bu tarz ilişkiler uzun bir zaman ve karşılıklı güven istiyor. Sosyal medyada tanıştığınız bireylerle aniden bir samimiyet ve güvenli ortam yakalayamazsınız. Yakalasanız dahi yakaladığınız gibi aniden kopması da kolay olur. Her şey kendinizi ve karşınızdaki kişileri tanımakla ilgili aslında hem gerçek hem de sosyal ortamda hem arkadaş, hem dost, hem de sevgili, eş seçimi konusunda.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.