Sosyal Medyada Bir Kadına Ahlaksız Deyince Elinize Ne Geçiyor??
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   tuba-yildirim6
   Şunu cidden merak ediyorum sorum özellikle sevgili erkek arkadaşlara.. özellikle cinsellikle ilgili fikirlerini açık açık ifade eden (ama illa bir cinsellik yaşaması da gerekmiyor mesela kaldı ki yaşasa bile kendi sorunu bu..) kadınlar sizi neden bu kadaf rahatsiz ediyor. Niye bu kadınlara iffetsiz namussuz şerefsiz önüne gelen herkesle yatan bilmemne yakıştırmasını yapıyorsunuz durmadan.. ve sevgili kadın arkadaşlar neler hissediyorsunuz bu yorumlar karşısında..
    redkit00
    Terbiyesiz herifler! Sosyal medyadan ahlak bekçiliği yapabilir bu tipler sadece. Cahilliklerine veriyorum ben. İsteyen istediğini yapabilir herkesin özgürlük sınırları dahilinde. Fakat bu tür insanlar eğitilmedikçe mantar gibi çoğalır. Şikayet edin efendim kim sizi rahatsız ediyorsa özelinize karışıyorsa. Ben sosyal medyayı pek aktif kullanmıyorum fakat bunlarla ilgili çok davalar var, oralardan haberim oluyor hep saçmalıkları. Yukarıdaki görsel çok güzel özetidir bu ülkenin erkek kadın fark etmeksizin!
     dr-zet
     Ben ahlaksızlığın erkeği kadını olmaz diye düşünüyorum. Cinsiyet değil hareket önemli.
      lylftmksc
      Asayiş berkemali sağlamış gibi hissediyorlar ve gururla evde ki hanıma sövmeye gidiyorlar...
       kirikkalplerduraginda
       Namus sadece kadınlara has bir şey mi? Erkek yapsa çapkın vs. olur. Böyle insanları muhatap bile almam ama haddini de bildiririm. Bir de şöyle bir söz bırakayım:
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.