Sosyal Medya Vandallığı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   zerdustttt
   Yaşadığımız toplum içinde bulunduğumuz çağı ve insanların beğenilerini oluşturan fraksiyonlar peşlerine takılan insanları ister istemez değiştiriyor başkalaştırıyor.. başkalarının beğenisini çekmeye çalışan kişilikler olmadıkları karakterleri yapmadıkları işleri sahip olmadıkları değerleri güzellikleri ile ortalıkta gezip, ego tatmini ile içinde bulundukları, yaşadıkları topluma büyük zararlar veriyorlar…bunları takdir, takip ve taklit eden bir kitle var iken, bunlardan zarar gören incinen kırılan ya da inancını kaybeden insanların sayısı da gün geçtikçe artıyor… sahip ol(a)madığı hayatları sözde varmış gibi göstermeye çalışan insanların sayısıyla onların incittikleri insanların sayısı artarken bunlara tanık olan bilinçli beyinler de daha çok sorgulayıp daha çok düşünüp daha çok şüpheci oluyor, belki de yaşadığımız hoyratca tüketilen değerlerimizin çözümlemesi bu sizce….
    me_out_bye
    👍🏻 Elinize sağlık. Vandallık her yerde. Online ortamda bile evet. Şurada bile mutlu olmak varken insanları aşağılamak alay etmek hakaret etmekten zevk alanlar var.
     somurtkan_sirin
     ne yorum yapsam bilemedim o kadar güzel yazmışsın ki
      kafatamircisi
      her zaman böyle bir kasıntı tavırlar sergilemeleri, kendisine yapılmasını istemedikleri bir davranışı başkasına kolayca yapıp kendilerine yapıldığında isyana kalkmaları, en basit ahlak kurallarından bile yoksun olmaları, aşırı ben merkezcilik, seslerinin çok çıkması, aşırı küfür kullanmaları insanları yargı polisi gibi iğneleyici tavırla yerin dibine sokup aynısı kendisine yapıldığında apışıp kalırlar kendine gelemezler hayır, bir şeyi söylemenin 40 tane yolu var; ortadaki yanlışı söylemek ve düzelttirmek yerine had bildirmeye çalışan ve beylik laflar eden tiplere katlanamıyorum. abuk sabuk kıçından uydurmalı yöntemlerle insanları sınayıp deneyip yargılaması. hem içtenpazarlıklı oyunlarıyla karşısındakini sınayıp durması hem de ondan dürüst olmasını bekliyorlar suçlayıcılığı kendine o kadar benimsemiştir ki artık kendi çarpık ve kaynağı belirsiz, kişiden kişiye göre değişen tamamen göreceli, subjektif iyi/kötü inancına (inanç) göre insanları değiştirmeye çalışıp suçlarlar Sonra da giderler off ne laf soktum bak gördün mü diye leşçil sırtlan gibi sağda solda sırıtırlar.
       fairytale-
       Tespitin aq yapmışsınız
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.