Sosyal Medya Platforlarında Cinsellik Tartışmalarını Sapkınlık Olarak Gören İnsan
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   isirgan_otu
   cinselliği ve içerisinde seks kelimesi geçen herhangi bir tartışmayı, yemek yemek, su içmek, spor yapmak, sinemaya gitmek gibi doğal ihtiyaçlar ve aktivitelerin dışında tutup tabulaştıran insandır. biz bu davranış bozukluğuna obsesif komplusif kişilik bozukluğu diyoruz. acilen psikolojik destek ve eğitim almaları gerekmektedir. bu insanlar %99.9 ihtimalle 16 yaşına kendisini leyleklerin getirdiğini sanmaktadır.😅
    fairytale-
    Kendi beceriksizliklerini boyle örtüyorlar naparsin .d seksi ihtiyaç olarak görmeyip zevkine varsa keşfedecek daha güzel taktikleri olur oysa. İste s3ks olmayınca insanda sinir stres yapıyor böylece .)))
     catherine-earnshaw
     Seks muhabbetleri güzel, bazen komedi tadında. "eşim çok kıskanç, threesome sevmiyor" tarzında bir muhabbet olmadığı sürece okeyim. Lakin seksi ihtiyaç olarak görmüyorum, göremiyorum. Kaçınız sekse yemeğe ve suya ulaştığı gibi, ha diye ulaşabiliyor Allah aşkına? Yemek siparişi mi bu? Yavuklusu olanlardan bahsetmiyorum ama yalnız insanlara seksin bir ihtiyaç olduğu dayatılmamalı.
      kafatamircisi
      Kafalar yuvarlak beyinler düz... yaşamı boyunca baskı altında, türlü engeller ve yasaklarla cinselliği doğru dürüst ne yaşayabilmiş ne de öğrenebilmiş insanlarla dolu ve bu mahrumiyet yüzünden neredeyse her bireyi arızalı ve travmatik olan bir ülkedeyiz. doğru dürüst sevişip öpüşmemiş insanlar, yaşayamadıkları için sinir, stres, öfke dolu olarak yaşayıp her an kavga halindedirler. bu insanlar hem kendilerine hem tüm topluma zarar veriyorlar. birazcık yaşayabilselerdi çok daha insancıl olacaklardı. boşuna demiyorlar amk "savaşma seviş" diye bi düşün))
       absurdizm
       16 değil 17 yaşındayım ama beni leyleklerin getirmediğini ilkokulda öğrendim. bazı insanlar bunu diğer konulardan ayırıp tabulaştirmiyor. bence bu muhabbet yakın ya da muhabbetin olan birisiyle konuşulur. çünkü diğerleri sexting yaptığımızı düşünüyor bir anda. sex muhabbetini sairsel, asit, lethe ve Mehmet abimle rahat rahat hiç çekinmeden konuşurum çünkü onlar aklı başında nerede ne konuşacağını bilen insanlar. ama diğer hiçbir kimseyle konuşmam. biriyle konuşalım dedik (animeci arkadaş kendini biliyorsun) işi boka çevirdi. özetle (ben) bizi leylekler getirdi sandığımız için değil konuşunca bokunu çıkarttığıniz için konusmuyoruz. seks benim için kutsal bir şey ama sizinle aynı fikirde olmak zorunda değilim. bu tabulastirmak değil konuşacağın kişiyi seçmektir
        abdes_terligi
        Düzgün bir şekilde konuşuluyorsa sıkıntı yok ama cinsellik konuları konuşulunca ne yazık ki insanların bazıları azıyor maymuna dönüyorlar. Bayağı cringe bir durum oluyor. Tiksinç buluyorum. Bir de cinselliğin ne sıklıkla konuşulduğu da önemli, dioda bir tayfa var ele aldıkları konuların çoğunluğu argo/cinsel içerikli, belli ki yokluk içerisindeler.
         tsukyomi
         Kadınsan ve cinsellikle alakalı herhangi bir şey konuşuyorsan o sapkınların diğer yüzünü de görürsün, ki başlı başına bir sosyolojik deneyimdir bu. Burada ar namus kalmamış derler, dm'de 'zıplamayı sever misin zıpır' derler.. Severim sevmesine de, senin anca mezarının üstünde zıplarım dayı. Yeni alınmış postallarımla zıplarım. Yaparım bunu l:m
          killforyou
          Güzel tartışma konusu. Cinselliğe öcü gibi yaklaşan ayıplayan insan benim gözümde küçük bir insandır. Takıntılı olarak araba konuşan birisi ne kadar iticiyse cinsellik konuşmayı abartan birisi aynı derecede darlar beni.
           patronicee
           İşin ilmini biliyor olduktan sonra cinsellik iki uç noktadadır. Ya açıklayıcı anlatımla bildiğin veya tecrübe ettiğin yere kadar izahını yaparsın ya da bizleri aptal sananların açtıkları seks muhabbetlerini görünce bu işin mizahını yaparsın. Bu iki uç noktayı çok iyi kullanan arkadaşlar var burada, kafalar zehir gibi mesela. Ama işte bu arkadaşlar inceden konuştukları için kafası basmayanlar 'cık cık cık' çekiyo ekranın öteki tarafında.
            minmina
            türkiye cinselliğin afrikasıdır sözünü boşuna söylemiyorlar
             agac-ceviz
             Zaten cinsellik konuşulmadığı için bastırılan duygular yanlış şeylere sebep oluyor
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.