Sosyal Medya Olmadan Yaşanır mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hesapsilindi00
   Bayadır merak ettiğim bir konudur aslında.. var mı benim gibi yaşayan?
    hon-sha-ze-sho-nen
    Sadece deniyorum.
     tahoe_og
     Asıl sosyal medya olmadan yaşanır.Kullanılması zorunlu olan uygulamalar: Whatsapp:İrtibat Fake Hesap:Gündem ve Mizah Tinder:Seks LinkedIn:İş Facebook:Paylaşım yapılmadığı sürece bu da mantıklı.İrtibat kuramadığınız kişileri bulabilirsiniz.Sosyal medyada paylaşım yapmak insanın protest yanını köreltiyor.Sokakta veya sandıkta cevap vermek yerine oradan bağırarak rahatlıyorsunuz. Bunun haricinde yapılanlar tamamen özel hayatınızı veya kendinizi gösteriş için başkasına sunmaktan ibaret.
      tarantor
      Elbette. Önceden sosyal medya mı vardı? Sokaklarda oynardık. Mahalle meydanı sosyal ortamımızdı.
       wanderlust_
       Bir aralar whatsapp bile kullanmayan bir insandım. Ama olmuyor. Kullanmadığını söylediğin zaman insanlar yüzüne tuhaf tuhaf bakıyorlar.. Zaten whatsapp kullanmayan yok denecek kadar azaldı mesela.
        b_k
        Buna bireysel olarak bakamayız. Bireysel olarak sosyal medya kullanmadan yaşanabilir elbette ama biraz asosyal olunur, bir de bilgiye geç ulaşılır. Tek başına sosyal medyayı protesto etmek yerine her şeye atlamamak, bütün akımlara kapılmamak, çok fazla vakit harcamamak, sanal ilişkiler kurma peşinde olmamak da yeterlidir bu çağda bence.
         kedibey
         sosyal medyayla mı doğduk ki, tamam bazı şeyler hayatımızı kolaylaştırıyor ama olmazsa olmaz değil.
          tarihtekerrur
          Hem de ne yaşanır !
           uzakdoguprensi
           Ebette yaşanır her şey tadında güzel sosyal medyayı son yıllarda sadece haber gündemi takip etmek için kullanıyorum ve faydalı buluyorum dünya da Türkiye de olanlardan anında haberin oluyor. Ancak yediğini içtiğini yattığını arkadaşına yaptığı şakayı yeni aldığı donu paylaşanlar olmasa aslında güzel yararlı bir platform.
            moncher_1
            Sosyal medya olmasa sanki zamanımızı daha kaliteli geçirirdik diye düşünüyorum.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.