Sosyal Medya Kullanmayı Yasaklayan Sevgili
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Var mıdır demeyin varmış. Bir arkadaşım şu an bu saçma güç kontrolü ile boğuluyor. Kız arkadaşı sosyal medya kullanımını önce sınırlandırmış sonra da yasaklamış. Bunu da o kadar ince ince işleyerek yapmış ki. Sorun tahmin ettiğiniz üzere kıskançlık ya da güven problemi falan değil. Sosyal medyanın zararları, çaldığı vakit vs. vs. Önce ekran denetimini açmış arkadaşımın telefonundan bak bu kadar saat şu mecrayı şu kadar saat bu mecrayı kullanıyorsun diye. Sonra da bir güzel getirmiş yasaklarını. Niyeti iyi mi kötü mü ben anlamadım. Arkadaşım kendine bir veli mi edindi yoksa sevgili mi onu da çözemedim.
    su-i-zan
    Sosyal medyayı tercih ediyorum..S.git "sevgili"💤↗️💦👤
     _sofia_
     Evlenen ya da ilişki yapan çoğu erkek arkadaşım, bir kuzen, bir aile dostu, birkaç komşu vs ya kapatıyor hesaplarını ya da potansiyeli olan ne kadar kadın varsa çıkarıyor. Paylaşımlar da eş ya da sevgililerinin uygun gördüğü şeyler hep. Yani kadınlar bunu yapıyor. Ama hemcinslerime tavsiyem zaten bu korkuyu size veriyorsa sahte hesaplar açarak ya da sizin olmadığınız yerlerde bunu yine yapacaktır. Kendine saygısı olan erkeğe yol verir. Hesap kapayarak, kadın silerek değil. Ha bir de tam hasta olanlar var...erkek zaten güvenilir ama kadın hep endişe ve sorgulama hâlinde. Görüntülü arayıp durma terörü dahil.... Ne diyeyim bazen yalnız olmak çok daha onurlu...
      absurdizm
      eski sevgili👋🏿
       cinayetvaraga
       Böyle manyaklarla evlenen, sevgili olan, flört edenlere hayret ediyorum. Benim de etrafımda çokça rastladığım bir durum. Bu kadar tereddütün varsa birlikte olmayın, dökme suyla değirmen dönmezzzz. Ha bir de farklı versiyonu var, kız-erkek beraber aynı hesabı kullanıyor. Bu furya başladığında arkadaşa mesaj atıyorum, eşi diyor ki "Ben iletirim, şu an ben bakıyordum bla bla bla". Olum sıyırdınız mı? Zaman bu kadar mühim bir olgu iken siz bu insanlara nasıl katlanıyorsunuz? Ulan çok şanslı adammışım ben. benim panter daha eline telefonumu alıp tuş kilidini açmamıştır. sosyal medyama bakmayı bırak ilgilenmez bile. Neleri takip ederim umrunda olmaz. Bak şimdi gel de tapma bu kadına.
        muzlu-pasta
        sen ölmeyi bayılmak sanıyon galiba derdim
         heygidigocadunya00
         Bir ilişkide güven olmadığı sürece, iki taraf da birbirine karşı belli kısıtlamalara gider ve bunun sonucunda ; küfür, hakaret ve aşağılayıcı söylemler birbiri ardını kovalar. Güveniyorsanız relax olup özgür bırakın, güvenmiyorsanız da hiç o topa girip ilişkiye başlamayın.
          lubelyy
          Bu tür konularda anlayışlı biriyimdir.Nazik ve saygılı bir şekilde isterse telefonu rahatlıkla verirdim kurcalasın diye ama yasaklamak abartı. Beni böyle bir konuda anam babam sınırlayamaz sevgili kim ki. Ayrıca bi bok yiyorsa her türlü yer, sosyal medyasını kapattırmak çözüm değil.
           sihirbaz
           erkek yakalanmıs mı acaba eski sevgili olayı mı da kız yasak koymus :D
            samyeli90
            Öyle insan erkek arkadaşım olamaz bunun yanı sıra 'eee sen hesabını kapat ortak hesap açalım bıdı bıdı' diyen tiplere sinir olurum Bir örnek daha' şifrelerini ver bana' Başka derdin var mı canım kısıtlayan herşeyime karışan erkeklerden nefret ederim Kuzenim geçenlerde instagram hesabını kapatmış neden kapattın dedim kocam kızdı dedi sen manyak mısın bunu izin mi vereceksin dedim sus kocamla aram mı bozulsun dedi Öyle kocanın allah cezasını versin yani ki kuzenim çok özgür bir kızdır bu hallere düşmüş yazık
             somurtkan_sirin
             gel kendin yaşa o zaman ben senin oyuncağın mıyım
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.