Sosyal Medya Kullanıcı Tipleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Twitter kullanıcısı:Aşırı duyarlılar ve genel kültürrlülerdir (yersen) her boku bunlar bilir herşeye bunlar karar verir hepsi destekledikleri konularda radikaldir insanı sinir ederler. İnstagram kullanıcılari:En sevdikleri kelime "boş" tur beyinler instagram logosundaki 9999999 farklı renge maruz kala kala jöleye dönmüştür gerçek hayatta özgüvensiz olurlar. Dio kullanıcıları:Onların yanaklarına bir sulu öpücük. Geri kalanlarını siz getirin (bu arada genleleme yaptım evet ama çoğunluğu böyle sorry olmayan alınmasın)
    sezgy
    Facebook kullanıcısı dayılar: sapıhk
     kafatamircisi
     Twitter dan kovuldum buraya geldim birisi tavsiye etti ekşi gibi diye onunda aq)) gazamız mübarek olsun. Bulaştık bi kere 70k ve 19k iki hesabım Twitter da kapatıldı.
      kitaptakikurt
      sosyal medya hesaplarım bulunmuyor burası sayılırsa sadece dio var benim
       tsukyomi
       4chan: Buradan çıkabilene feldmareşal rütbesi veriliyor. Bu rütbeyi buraya borçluyum. İstisnasız herkesin kafası kırık olur burada, içerisi bildiğiniz II. Dünya Savaşı'dır. Reddit: 4chan'in bir nebze yumuşatılmışı. Meydan muharebesidir, en fazla albay rütbesi alınabilir burada. İlginç insanlar var ama meh, bir 4chan randomluğu bulamazsınız. Bonus olarak Vkontakte: Rusya merkezli erkek kullanıcıları meteor oluyor bunların, üniformalıları için destanlar yazılası. Bu kadar.
        badideasensei2
        Şu an dio ama Eskiden kullandığım Tumblr hakkında: Genelde kullanıcıları 13-25 arasındadır. Çoğunluğu liselilerden oluşuyor gibi. Bence her bloğun temsil ettiği bir duygu var. Mizah blogları ❤️ Ama birilerini tavlamak için kullanan çok fazla.
         detokssuyu
         Varlığından kimsenin haberdar almadığı sinsi stalkerler. Ben onlardan biriyim ve inanılmaz keyif alıyorum bu eylemden.
          adbulmakzor
          Ig: Yeni sütyenim hikayemde 🥵🔥🍑
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.