Sosyal Medya Kanunu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rarero
   Sosyal medya düzenlemesi olarak bilinen internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkında kanunda değişiklik yapılmasına dair kanun teklifi TBMM Genel Kurulu’nda kabul edildi. İstedikleri zaman kararları çok çabuk bir şekilde alabiliyorlar. Konu kadınlar ve hayvanlar olunca asla zamanları olmuyor. İşinize gelirse!
    cokbilmisdegilcokbilen
    Resmi gazete'de yayımlanan komisyon da bu duruma dahil. Umarım sadece etik amaçlar için kullanırlar
     noobzac
     Bu kanun hem vatandaşların işlerini kolaylaştırıyor hem de haklarını koruyor. Türkiye Cumhuriyeti'nin otoritesini yok sayan sosyal medya şirketlerine de bir nevi had bildiriyor. Herkesi kendi gibi tarih özürlü sanan gerizekalılar yıllardır aleyhimize iş çeviren emperyalistlerin oyuncaklarını müdafaa ediyor. Güler misin, ağlar mısın. Bu ülkede maskesi düşürülüp şikayet edileceği söylenince ilgili kurumlara küfreden Batı kaynaklı provokatörlerin inine dönmüş, bilgi kaynağı diye geçinen site engellenmemiş. Keyfen site engelleneceğinden bahsediyor cahil. Emperyalistlerin; manipülatif saldırılarının önüne geçilmesi, provakatörlerine geçit verilmemesi, artık dilediklerince at koşturamayacak, toplumu polarize ve provoke edemeyecek oluşları çok zoruna gitmiş anlaşılan.
      cinayetvaraga
      Cahil cüheyla konuşarak bu ülke geleceğine bir s*k katamayacağı belli olan gençler, bu kanunun ülke otoritesi ve geleceğini koruyacağını iddia ediyor sanki. Siz acaba bu ülkenin yakın geçmişi hakkında bilgi sahibi misiniz? Kendi kara geçmişlerini kolaylıkla yok edip, uzerlerine yapışmış yaftalamaları kolaylıkla inkar edecekler. Kendilerine muhalif her türlü özgür paylaşımı haksız, rekabete aykırı, etik dışı, ahlaksız ilan edip erişim kısıtı getirerek zaten tarafli olan medya ile ülkeyi kendilerinden ibaret gösterecekler. Kimin otoritesini koruyacak lan bu yasa daly**rak? Taşak geçip kendinizi bu ülkenin geleceği mi sanıyorsunuz? Böyle mallar da burada paylaşım yapıyor ve onlarla aynı yerde fikir paylaşıyoruz. Amk tarih özürlüleri sizi!
       harbinsan
       Olmasaydı da olabilirdi ama oldu bi kere
        datcabelediyesi
        Biz Dio'dayız :-)
         hydrix
         Yine de çok fazla ileriye gidemezler
         https://www.sosyalmedyakampusu.com/sosyal-medya-uzmani-olmanin-7-kurali/
         Check
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.