7
21.7.2020
Sosyal Medya Etkisiyle Kendimizi Yetersiz Görmek
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   netflikss
   Sosyal medya ile ön planda gözüken insanlar; çok güzel hayatlar yaşıyor, kendileri çok güzel yerlere gidiyor, markalı kıyafetler giyiyor falan filan. Sonuç olarak; onları öyle görünce kendimizi başarısız, çirkin ya da yetersiz gibi düşünüyoruz. Bu konu hakkında görüşlerimizi dio'layalım.
    igne_ucu
    Pasif insanların kapıldığı hissiyat.
     sinek_valesi
     Bilmem bilir misiniz televizyonlar için aptal kutusu derler. Aptal kutusu olmasına rağmen manipüle etme yeteneği çok kuvvetliydi. İnternet geldi, televizyonun yiğitliği bozuldu. Şimdi manipüle etmek konusunda internetin, sosyal medyaların eline su dökebilen yok maşallah. Sahte kalplerle dolu maceralar. Parası olan her zaman ki gibi kendi borusunu öttürüyor, biz garibanlar da onları seyrederek kendi benliğimizi yoruyoruz. Zor çok zor...
      ozlmli
      Üzücü bir durum ama maalesef sahte hayatlar bir süre sonra etkleyebiliyor.
       vitaly
       özgüven eksikliği yaşayan bireylerde görülür. kendini bilen insan o gördüğü şaşalı yaşamların çoğunun gerçek olmadığını bilir.
        roar
        Sosyal medya kullanmazsanız kendinizi sosyal medya yüzünden yetersiz görmezsiniz.
         zimbo
         Herkesin kendini zengin ve çok mutlu gösterdiği mecradır sosyal medya yeri gelir anlamadan biz de kapılırız o hengameye..
          cembasade
          sosyal medya hesaplarımı kapattım. artık yalnız ve zavallı olduğumu çok daha nadir hatırlıyorum.
           ozymandiase
           Görünenlerin aslında göründüğü gibi olmadığını fark ettiğiniz an etkisi de sıfıra iniyor.
            hysosiri
            Aptal bi dünya girmeyin, hiçbi şey kaybetmiyorsunuz aksine daha kaliteli bir yaşam bana kalırsa arkadaşlarım yediğimiz yemekleri çekene kadar orda burda paylaşana kadar yemekler soğumuş oluyor bense sıcak sıcak yiyorum 👅
             sairsel
             yediğini içtiğini gezdiğini paylaşanla ilgilenmiyorum, yararlı bilgiler sunan varsa hoşuma gidiyor velhasıl tüm teknolojiler gibi sosyal medya da nasıl kullandığınıza bağlı ;)
              fuind
              Konunun senin yetersizliğinle ilgisi yok. Tek yeteneği dudaklarını büzüp ergenlere malzeme veren pozlar olan kadınları, eşcinselliğini şov olarak kullanıp (ne hikmetse) nimetlerini gözünüze soka soka yiyen, cebimizden tırtıkladıklarıyla İbiza'da nargile içen iç gıcıklayıcı tayfayı gördükçe yetersiz olduğumu değil bir şeylerin yanlış olduğunu düşünüyorum. Aç gözünü canım genç kardeşim. Hayatındaki başarı kriteri para, lüks olmasın.
              /
              0

              Tarihe Göre

              İçerik bulunamadı.