23
9.10.2020
Sorgulanamayan Durumlar
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sedefartuny
   Ben her şeyi sorgularım, soru sormadan hiçbir şey yapmam diyoruz birçoğumuz ancak hepimizinin hayatında sorgulamadığımız durumlar, doğrudan harekete geçtiğimiz olaylar var biliyorum. Annelerimizin aniden gelen tüm evi temizleme isteği gibi, nedenini sormadan, asla sorgulamadan harekete geçiyorum ben.
    peripedia
    Arkadaşlarım ne zaman 'gel' dese giderim asla sorgulamam. Hep şu an bana çok ihtiyacı var diye düşünürüm. Ben 'gel' dediğimde kim gelir bilmiyorum ama çok sorgulayan bir tip olduğumu da düşünmüyorum. Hislerimle hareket ederim.
     dr.rock
     Lan bende biyofizik, psikopatoloji, felsefe çıkacak sandım "tüm evi temizleme isteği" diyo vizyonsuz insan :) neyse, Kaza yaptım diyelim, karşıdaki hatalı, arabadan sinirle iner ve önce "iyi misiniz" diye sorarım. Sorgulamadan yaptığım şey ise şu; Arabadan indiğimde içimden "kodumun iti yeni yaptırdım arabayı pç" demek geçer ama kendime "insan ol" diye telkinde bulunurum. Sorgulamam, aptal mısın sen demem, o haksız kendine gel demem... Gereken budur. Önce insan hayatı !
      gregory_
      Aşk.
       amakafamiznasiguzel1
       birisi hayatımdan çıkıyorsa bunun nedenini sorgulamam. yeni edindim bu "skill"i. eskiden çok sorgulardım artık yapmıyorum
        eski_bi_tanidik
        Aşkı demiyim de ikili ilişkileri ve insanları sorgulamaya bile çalışmayın. Sorgulayamazsınız. Sorgulamaya çalışırsanız da içinden çıkamazsınız.
         zzeuss
         Babanın verdiği talimatlar, doğru yanlış olduğu düşünülmeden yapılır.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.