Son Zamanlarda Gündemdeki Sizi Üzen Olaylar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kim-seok-jin
   Bazen 2020 değil de sanki orta çağda yaşıyormuş gibi hissediyorum. Kadın cinayetleri, hayvanlara şiddet, çocuk istismarı i, ırkçılık ve daha binlercesi.. Bunlar 2020 de olmamalıydı. Artık gündemde hep böyle olaylar var. Ya da prim kasmaya çalışan ferhat göçer😑. Herneyse. Son zamanlarda sizin canınızı sıkan gündem nedir?
    kuyinist
    Malesef ki gundem olan hersey bizi uzuyor. Gundem olmayan tonlarca olay var ve bilmiyoruz. Biz bilmeden cogu evin ocagi sonuyor. Bir evin annesi, babasi, evladi yok oluyor. Guzel gunler gormek istiyorum artik
     pinusnigra
     Platon' un bir sözüyle 2000 yıllık tüm sorunların çözümüne inandığım bir yöntemi bırakıyorum. "Siyasi gücü elinde barındıranlar bilgeliği sevene dek veya bilgeler siyasi gücü ele alana dek, insanoğlu sorunların bittiğini göremeyecek". Ve yönteme dair bilgelik noktasına Rousseau' nun şu sözünü ekliyorum "En güçlü, gücünü hak, boyun eğmeyi de ödev biçimine sokmadıkça hep egemen kalacak kadar güçlü değildir" ha bakın şimdi, bu iki temel sağlanmadıkça gündem olan herşey canımızı sıkacak. Allah aşkına gündemi Kerimcan Durmaz, Enes batur gibi kişiliklerin oynadığı, para, şöhret ve her türlü ahlak dışı davranışın özendirildiği bir yapısal ortamda gündem ne olabilir, ne olursa can sıkılmayabilir? Not: Spesifik bir cevap için şehit haberleri, cinayetler, haksızlıkların üstünün örtülmesi, özetle kötü insanların yaptıklarının yanlarına kar kalması.
      uykunobetcisi
      Kadın cinayetleri. Böyle bi kavramın olması bile rezalet.
       googleamca
       Kadın cinayetleri . Abi aklım hala almıyor bazı şeyleri gerçekten .. yemeği geç getirdi tuzu yok diye eşini dövüyor veya dışarda birine selam verdi diye vuruluyor. Evlenmek gibi boşanmakta hak . İstemiyorsan git boşan amk #Kadınaşiddetehayır
        brkblmzz
        Kadıns ve hayvana şiddet olayları
         yikikbiri
         eğitim sistemi devletin iyi yönetilmemesi kısacası SİSTEM
          suanburada
          covide rağmen sahillerde delice gezen insanların olması birde üstüne kullandıkları alanları temiz bırakmamaları
           cinayetvaraga
           Üzmeyen tek şey var mı ki?
            katilcivcivv
            Daha bir ay öncesine kadar herkes eve kapanmışken insanların bazı şeylerin değerini az da olsa anladıklarını umuyordum fakat en ufak düzelmede hiçbir şeyin duzelmedigini her şeyin eski haline geri döndüğünü gördüm yani insanoğlu hiçbir şekilde uslanmaz bir varlık bunu anlamak beni derinden üzdü..
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.