Son Görülmesi Kapalı Erkek Sinsiliği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Var böyle bir sinsilik. Özellikle flört aşamasında insanı kanser eder. Yani gecenin bir yarısı girip girmediğini bilmeyince insan bi tedirgin oluyor. Tabi kadınlarda da var ama erkek ayrı bir sinsi oluyor. Ya da bana öyle geliyor yani bilemedim şimdi.
    disi.ejderya
    Pp gizli ise uyaniktir Son görülmesi kapalı ise sinsidir Mavi tik kapalı ise domalin o gerisini halleder .d
     voila
     Son görüldüyü kim açar ya. Benimki mavi tikleri kapamış, baya tilt olmuştum ilk başta. Sonra ben de kapadım ve mutluluğu buldum. Gönül rahatlığıyla insanlara görüldü atabiliyorum. Müthiş..
      kejnedar
      Benimde sevmedegim bi durum maalesef.bide son görülmeyi aç diyince kıskanç kuruntulu biriymissin gibi davranıyorlar.
       terliklihayvan
       bu kadar needy olmamak lazım, kim kaçta girmişse girmiş, neyi kovalıyoruz ki bu kadar..
        mrlawyerkk
        Kapalı mı açık mı hiçbir fikrim yok Whatsapp'ı kurduğumda nasıl bir ayar varsa o. Neden açayım ya da neden kapatayım çok da bir fikrim yok açıkcası.
         somurtkan_sirin
         çok bunaltıyorsunuz insanları son görülmeyi zaten insanların sorularıyla bunalmamak için kapatıyorlardır benim de son görülme mavi tik kapalı mesaja istediğim zaman cevap veririm mükemmel bi özellik
          absurdizm
          kapatın ya daha rahat oluyor. bende ondan alışmıştım. bir kere durum atmıştı kim bakiyo merak ettiğinden tikini açmıştı. inanın hiç hoş değil
           tsukyomi
           Son görüldünün farklı bir manası mı var da millet saçma sapan deliriyor yav? İster 3'te girerim ister 5'te, bunun da hesabını veriyorsanız sorgulayın kendinizi.
            sedefartuny
            Üzgünüm çok değerli arkadaşlar ama bu doğru. Yani bir insan bilinçli olarak neden son görülmesini kapatır ki. Çevrimiçi gözükmemek için gir çık gir çık yapanlar var yahu.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.