Son Görülmesi Kapalı Erkek Sinsiliği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Var böyle bir sinsilik. Özellikle flört aşamasında insanı kanser eder. Yani gecenin bir yarısı girip girmediğini bilmeyince insan bi tedirgin oluyor. Tabi kadınlarda da var ama erkek ayrı bir sinsi oluyor. Ya da bana öyle geliyor yani bilemedim şimdi.
    fairytale-
    Pp gizli ise uyaniktir Son görülmesi kapalı ise sinsidir Mavi tik kapalı ise domalin o gerisini halleder .d
     kejnedar
     Benimde sevmedegim bi durum maalesef.bide son görülmeyi aç diyince kıskanç kuruntulu biriymissin gibi davranıyorlar.
      mrlawyerkk
      Kapalı mı açık mı hiçbir fikrim yok Whatsapp'ı kurduğumda nasıl bir ayar varsa o. Neden açayım ya da neden kapatayım çok da bir fikrim yok açıkcası.
       somurtkan_sirin
       çok bunaltıyorsunuz insanları son görülmeyi zaten insanların sorularıyla bunalmamak için kapatıyorlardır benim de son görülme mavi tik kapalı mesaja istediğim zaman cevap veririm mükemmel bi özellik
        absurdizm
        kapatın ya daha rahat oluyor. bende ondan alışmıştım. bir kere durum atmıştı kim bakiyo merak ettiğinden tikini açmıştı. inanın hiç hoş değil
         tsukyomi
         Son görüldünün farklı bir manası mı var da millet saçma sapan deliriyor yav? İster 3'te girerim ister 5'te, bunun da hesabını veriyorsanız sorgulayın kendinizi.
          sedefartuny
          Üzgünüm çok değerli arkadaşlar ama bu doğru. Yani bir insan bilinçli olarak neden son görülmesini kapatır ki. Çevrimiçi gözükmemek için gir çık gir çık yapanlar var yahu.
           bukafelos
           benim mavi tıkım, son görüldüm her şey açık. müsait olmadığım zaman söylersin amk, bu tarz da yeni yeni gelişmeye başladı son 10 senedir. en çokta kızlar yapıyor bunu mavi tık kapamaları geçtim, artık mesaja her cevapları lütuf ya! otuz yaşındayım! biz aşkı yatakta arayanlar olarak hata yaptık, şimdi seks sosyal medyada ve birbirini s.ken s.kene. ama sinsi benim koçlarım oldu yine. peki, ne diyelim. dio ya, tam afakanlar basmış kadınlar kulübü!
            bozukklavye
            gerçekten tek kelimeyle sinsi. siz ne yapıyor ne ediyor diye endişelenirken o götünü yaymış başkalarına mesaj atıyor
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.