Son 1 Sene İçinde Ülke Gündeminde Tek Güzel Bir Şey Olmaması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kisacadeniz
   Son yaşanan Elmalı Davası'ndaki korkunç olaylardan sonra kalbimin sıkıştığını hissettim. Fakat sonrasında çok daha kötü bir şey fark ettim. Artık bu kalp sıkışıklığına, nefes darlığına alıştığımı ve bir şekilde hayatıma devam ettiğimiz gerçeğiyle baş başa kaldım. Gerçekten her şeye ve herkese o kadar nefret doluyum ki. Son bir senedir pandemi dışında da bir tane güzel haber aldık mı? Her gün başka bir şey için kavga veriyoruz, mücadele ediyoruz. Pandemi süreci boyunca tek derdimizin koronavirüs ne zaman bitecek olması gerekmiyor muydu? Uzun zamandır kendimi ilk defa bu kadar umutsuz ve bitkin hissettim. Artık şu ülke gündeminden güzel bir haber almak istiyorum , her gün daha da kötüleşen iç karartan haberler değil.
    gulfemkaya
    Her gün daha kötü ne olabilir ki dedikçe daha kötüsü görüyoruz. Tükendik artık
     amira
     bi umut
      somurtkan_sirin
      Son 2 seneyi hiç yaşamamış olmak isterdim...
       peripedia
       Son bir sene değil bence son beş senedir falan düşünüyorum düşünüyorum yetmiyor google araması falan yapıyorum ama yok biz ona düz bir on sene diyelim. Belimizi doğrultamıyoruz velhasıl.
        mrlawyerkk
        Harbiden bizim çocuklar bile mahvetti bize birlik beraberliğe en çok ihtiyacımız olduğu şu günlerde onlar yüzünden bile deli gibi ayrıştık.
         diziizlio
         Bazı yerlerde deniz salyası gitmiş. Biri atmış zaten bu biraz beni sevindirdi. Ama kendimiz için değil hayvanlar için sevindim. İnsanoğluna mesaj hep bunlar da anlayan yo
          roar
          şaşırmıyorum artık ya
           bright-wizard
           Çok kötü şeyler olacak. Bir cisim yaklaşıyor bile
            kafatamircisi
            Harbiden kimse gülmüyor artık ülke neşesini kaybetmiş
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.