Soma Bir Katliamdır
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   badideasensei
   Soma açık açık bir katliamdır, unutma, dinle ve konuş gözlerini kapatma bu gerçeğe. Kim bilir kaç facia yaşanacak bu açlıkla giderse bazıları. Unutma aradan 7 yıl da geçse 70 yıl da unutma. Babası ölen çocuklar, evladını toprağa verenler unutmadı, sen de unutma. Dünyanın bütün işçileri birleşin!🛠️-Marx-
    lutfen-ama
    Soma Türkiye gerçeğidir unutulmamalı ve ders çıkarılmalı gerekli tedbirler alınmalıdır. Yok saymak değil konuşmak gerekir, korumak değil cezalandırmak gerekir, tekmelemek değil yardım etmek gerekir. İşçilere yapılan bu haksızlıkların sona ermesi ve suçluların cezalandırılması dileğiyle.
     amira
     böyle bir olay olduğunu duymuştum ama detaylı malumatım yoktu. şimdi biraz daha detaylı okudum ve şu yazı beni yıktı. itirazları görmemeye ve duymamaya değdi mi? kaç kişinin hayatını söndürmüşler, kaç kişinin ailesine acı bir yara salmışlar, kaç evlat bu acıyla büyüyor. hükumetin kara lekesi..
      gregory_
      Hemen ardindan gelen secimi de akepe nin orada acik ara kazanmasi da ayri bir gariplik.
       dostoyeviski
       İşin ironik tarafı madenin güvenliğini teyit edilmek istenmişti faciadan 20 gün önce ve reddelimişti bu teklif. Yazık kıyılan canlara. Yazık hâlâ aynı zihniyetle yönetilen ülkemin, örümcek beyinli aydınlarına.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.