Sokrates'le Kız Düşürmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   garavel_usta
   Geçen akşam gerçekleştirdiğim muhteşem eylem. Bir süredir clubhouse kullanıyorum. İlk başlarda biraz sıkıcı gelse de zamanla alışıp sevmeye başladım. Girdiğim odalar genelde sanat, felsefe, bilim ve teknoloji odalarıydı. Geçen gün odaları dolaşırken antik yunan filozofları adında bir odaya girdim. İlk başlarda altta dinlemeye koyuldum. Konunun kendini filozof sanan sokrates'e gelmesini bekliyorum ve geldi. Hemen söz alıp konuşmaya başladım. Sokrates'in ne denli yalancı, korkak ve cinsiyetçi olduğunu anlatmaya başladım ama tabii ki tahmin ettiğiniz üzere popülist birkaç kişi yüzünden konuşmam yarıda kesilip odadan atıldım. Aradan 3-5 dk geçtikten sonra özel oda isteği geldi. Beyaz tenli, kıvırcık saçlı ve tahmini olarak 157 santim boylarından güzel bir kızdı. Kendisi ankara'da felsefe okuyormuş. Bana "sokrates hakkında dediklerinize katılıyorum ben de kendisinin korkak, yalancı ve cinsiyetçi olduğunu düşünüyorum. Sizi odadan atmalarına üzüldüm ve konuşmak istedim sorun yoktur umarım?" dedi. Ben de sorun olmadığını belirtip konuşmaya devam ettim. zamanında dio'da açmış olduğum
   https://dio.onedio.com/baslik/sokrates-in-icten-pazarlikci-bir-duzenbaz-olmasi-1025109?t=popular&f=all&p=1
   Sokrates'in İçten Pazarlıkçı Bir Düzenbaz Olması
   başlığını okumasını söyledim kendisine. Okuduktan sonra etkilenmiş olacak ki "numaramı versem mesaj atar mısın?" dedi. "zevkle" diye cevap verdikten sonra konuşmayı whatsapp'a taşıdık. Seyahat kısıtlaması biter bitmez buluşacağız :)
    benita
    Kamu spotu: sosyal medyaya güvenmeyin
     absurdizm
     bu adamı seviyorum ben. helal sana gravelcim. kendine has ve orijinal fikirlerinin bazıları güzel
      -lucy-
      Aa sen geri mi döndün?
       fairytale-
       Bu olay gerçekse like alir 😅
        kafatamircisi
        Birileri demiş kral öldü😄
         thetalentedmrripley
         Düşürüyorum öyleyse varım
          heyecann
          Hoşgeldin Garavel-usta 😄
           me_out_bye
           Düşürdünde ne oldu? +Bu kız düşürmek çocuk düşürmek düştüm falan ay ben buna düşerim falan lafına gıcığım. Biri bir şey diyor 1550niz aynısını kullanıyorsunuz. Aşırı sıkıcı.
            littlejohn
            Sokratese dusen de ne biliyim..
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.