Sokakları Özlemek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ceviz-agaci
   Olmuyor işte bu melun hastalık geçmiyor..umut varmı ne diyorsun böyle bir ülkede umut etmek kurşunsuz silah kullanmak gibi birşey... Gece gece ozgurluk demek ancak benim gibi sıyırmış insanlara mahsulüdür. Ama sokakları özlüyorum hemde çok hani ozamanlar mutlumuydum değildim ama hayata karşı bir duruşum vardı şimdi biraz kamburlastim.. Aklımda çok şey var ama aklımdan bunun haberi yok... Paylaşacak güzel bir şeyi olmayan ben ne düşünüyorum biliyormusunuz. Bergeni öldüren şu adamın bir sözü var bir tanısan seversin.. taa yıllar önce onu tanıyan ve seven kadını öldüren şu adam tanıdık mı evet.. Dram belki çokça depresyon diyeceksiniz ama özgürlük güzeldi.. sokaklar en azından bizimdi.. Öyle bir ülkedeyiz işte başımızda korona tek amacımız artık ayakta değil hayatta kalmak..
    mevsimlerdensnbahar61
    O zaman da onun kıymetini bilmeden yaşadık ne yazık özgürce havayı solumak en safi özgürlükmüş
     eski_bi_tanidik
     Bu kadar dramalastırmaya gerek yok bence :) havayı bozmak istemem ama sokak aha şurası 7 24 de eve tıkmıyolar yani 🤷🏽‍♀️ arada çık gez xjzkcnzjkz
      nickimdebileolmaz
      Evde olduğun zamanı kendini geliştirme, yenilemek için kullanabilirsin.
       patronicee
       Sayısız kitap, sayısız film izledim. Kızlarımla sayısız oyunlar oynadım. Kendime vakit ayırdım ve bunca yıllık eşimi bu kısıtlamalarda tanıdım.
        _gizem_
        çarşıda gezmeyi özledim ya okulu özledimm
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.