63
23.9.2020
Sokak Röportajında İnsanları Çileden Çıkartan Almancı Çift
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   lovewkoko
   utanmadan bi de adama "pkklıya benziyorsun" diyor teyze. eğer o kadar çok seviyorsanız vatanınıza dönün douçland'da yaşayacağınızı teyzem amcam. yazık size.
   https://twitter.com/AjansMuhbir/status/1308731871862435841
   https://twitter.com/AjansMuhbir/status/1308731871862435841
    gregory_
    Beyinlereni siktiğimin yavşakları, gel yaşa bakalım burada, sikikler ordusu bir de oy kullaniyorlar burasi için.
     djsinemovic
     Hadsiz bir de adama nerelisiniz diye soruyor. Doğuluyum dese terörist olmakla suçlayacak. O da kursağında kalıyor neymiş pkklı tipi varmış. Ne büyük terbiyesizlik ya biri de haddini bildirmemiş delirdim izlerken. Adam hala naifçe pardon siz ne dediniz bana tekrar eder misiniz diyor orada. Gerçi onlar da bi yerde haklı laf anlama kapasitesi olana anlatılır
      monaiman
      Politikacılara da laf ettirmezler. Edeni de PKK'lı diye yaftalıyorlar. Burada adaletin olmadığı gibi, eleştiri ve özgür düşüncede yok. Ne oldukları belli. Gelinde de burada yaşayın la davarlar. Ne ampır ampır konuşuyorsunuz?
       benita
       Muhtemelen çok sinir olacağım o yüzden izlemedim videoyu, almancı olmaları ve yorumlar yeterince açık oldu
        nobodyy1
        Değişik bişey yok, nerdeyse bütün yaşlı alman çiftler gibi bunlar da cahil cahil salak fikirlerini herkese beğendirmeye çalışıyorlar. hala DDR'de kalmış, yenilikleri beğenmeyen yaşlılar...
         dr.rock
         Anüs etrafında yaşayan Fikri çok bilgisi olmadan Mitinglerde bağırır Canım Recep Tayyip Erdoğan
          hsynnnnnn
          bunların yaşı başı geçmiş Türkiyeye dönseler ne olacak? bunlara diyeceksin ki çocuğun torunun neden Türkiye'de yaşamıyor. Almanya'da bindiğin arabayı neden Türkiye'den alıp götürmüyorsun da Almanya'ya kazandırıyorsun. Vatan haini misin sen diyeceksin.
           bolcevik
           Almanya'da yaşayan Türkler gerçekten memleketleri hakkında çok az bilgiye sahipler. Ayrıca oradaki izole yaşamlarından kaynaklı orayada hakim değiller. Buraya dair milliyetçi kaygıları da yüksek olduğundan her olayda böyle tepkiler veriyorlar. Memlekete girdiğin anda bin liran dokuz bin oluyor. Burada asgari ücret üçte biri değil, ama sen onbeş gün tatil için ayırmışsın üç bin Euro. Bunu sorgulamak zor geliyor Almanya'dan Türkiye'ye bakmaya çalışan gurbetçilere. Memleketle alakası olmayan bu zümrenin memleket seçimlerinde oy sahibi olmasıysa büyük alakasızlıktır.
            lellu
            Yemin ediyorum salak bunlar 😂
             azginteke
             Ya bunlar almanyada rahat rahat yaşıyorlar geliyorlar neymiş Türkiye'nin ekonomisi çok iyiymiş de cennetmiş de euro kullanmayalımmış da bu kadar bayılıyorsan gel yaşa Türkiye'de. Euro kullanmayın ne aq. Siktir olup gel o zaman cennet vatanına Almanya bok gibiymiş ya zaten. Tüm tadım kaçtı, bir de bunlar oradan oy kullanıyor.
              buse01
              Inşallah alman vatandaşlığından atarlar bunları da tıpış tıpış buraya gelirler.
               aslium91
               Ordan alıyolar maaşı burda yiyolar tabi güzel Türkiye
                svcnfdn
                bu tipleri nereden buluyorlar hayret ediyorum
                 ozymandiase
                 Bu insanlar bulundukları durumdan şikayetçi olup ekmeğini yemekten de geri kalmayanlar tipler ne yazık ki. Madem öyle ülkemiz çok iyi. Ne diye orada yaşıyorsun. Dön ülkene. Ama yok. Ekmeğini yiyor halinden de şikayetçi gibi görünen memnunlardan. Bunlar gibi niceleri var...
                  plazacalisani
                  Akşam akşam asabım bozuldu. Türkiye'den büyük yok bıdı bıdı.. Dön o zaman bir tarafın yiyorsa
                  /
                  0

                  Tarihe Göre

                  İçerik bulunamadı.