Sokak Köpeklerinin Saldırılarından Nasıl Korunuruz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muratgungork9
   Sakin Kalın: Sokak köpekleriyle karşılaştığınızda sakin ve panik yapmadan hareket etmeye çalışın. Panik yapmak ya da ani hareketler yapmak, köpeği korkutabilir ve saldırgan olmasına neden olabilir. Yavaşça Uzaklaşın: Sokak köpekleriyle karşılaştığınızda ani hareketler yapmayın. Yavaşça ve kontrollü bir şekilde geri çekilerek alandan uzaklaşmaya çalışın. Göz Kontağı Kurmayın: Sokak köpeklerinin saldırganlığını artırabilecek bir işaret olarak göz temasından kaçının. Köpeğin gözlerine bakmak, onun için meydan okuma olarak algılanabilir. Sessiz Kalın: Sessiz bir şekilde hareket edin ve köpekle konuşmayın. Yüksek sesle bağırarak ya da bağırmaya çalışarak köpeği korkutabilir ve agresif davranışlarını artırabilirsiniz. Dikkat Çekmeyin: Sokak köpeklerini provoke etmekten kaçının. Onlara yiyecek vermek ya da yaklaşmaya çalışmak, köpeğin size saldırmasına neden olabilir. Sığınak Arayın: Saldırgan bir sokak köpeğiyle karşılaştığınızda yakınlarda bir binaya veya araca sığınmaya çalışın. Güvenli bir yerde olana kadar orada bekleyin. Yanınızda Güvenilir Bir Şey Bulundurun: Sokak köpeklerinin saldırılarına karşı kendinizi korumak için yanınızda bir sopa, şemsiye veya başka bir nesne bulundurun. Ancak, köpeğe zarar vermekten kaçının ve sadece kendinizi korumak için kullanın. Yetkililere Bildirin: Saldırgan bir sokak köpeğiyle karşılaştığınızda durumu derhal yetkililere bildirin. Belediye veterinerlik birimine veya hayvan kontrol birimine haber verin.
   https://kopekegitmeni.com.tr/
   Köpek Eğitmeni
   olarak önerebileceğim metotlar bunlardır.
    mrsnl33
    Allah ne verdiyse kaçarak. Köpeğin, daha yavaş koşması için dua ederek...
     isabellathomas
     my buddy's mother-in-law gets $80 an hour on the internet. she has been without work for 12 months but last month her earnings was $ 16778 just working vs50 at home for a few hours per week. . . Click the link.............................................
     https://essencethelifes55.blogspot.com/
     https://essencethelifes55.blogspot.com/
      piremses-123
      Sakin kalmakta fayda var tatlım
       who-am-i
       Köpeğin üstüne koşarak
        iameliff
        Onlarla ilgilenmediğin sürece saldırmazlar.
         silivri
         İnsan da bir hayvandır sonuçta. Bağırarak üstüne koşan çirkin bir canlı gördü mü tabii ki panikler. Her zaman yanında bir sopa da bulunduramazsın. Nereye sokacaksın onu? Bence en iyisi tekme savurmak. Her an tekme savurabilecek bir psikolojiniz olsun.
          kojiro-
          Kopegi gordun mu merhaba merhaba fazlasina gerek yok.
           bel.fistigi
           En son sokak köpeği ile halay çekmişlerdi. Ben orada kaldım. Bi vals ?
            azat183828282
            Beni unuttunuz, uzuldum…😒
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.