Sokak Köpekleri Meselesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   tucco
   Her ne kadar sevsek de sokakta başıboş gezen köpekler, geceleri, özellikle sürü halinde geziyorlarken tehlikeli olabiliyorlar. Gündüz sevdiğimiz zaman bize kuyruk sallayan bir köpek, geceleri bölgesini koruma içgüdüsüyle bize saldırabiliyor. Toplatılmalı mı, barınaklara mı verilmeli, yoksa sokakta yaşamaya devam mı etmeli? Ne olacak bu sokak köpekleri meselesi?
    eski_bi_tanidik
    Barınaklarda güzel bir şekilde bakılmalı
     aynenbileader
     Sokaktaki insanlardan daha samimi olan dostlar...
      hogwartsmektubugelmeyen
      Tabi ki bakılmalı. Ancak barınaklar barınak değil ki gönderelim. Aslında saldıran köpekler açlıktan ve hırstan yapıyorlar bunu. Ben de bazen zorlanıyorum onları sakinleştirmekte. Genelde çok sorunlu bir grup değilse zaten saldırmıyorlar sadece havlıyorlar. Yapılabilecek en iyi şey güzel bir rehab merkezi. Ancak o da yok. Barınak da ölüm demek.
       nickiharuto
       Bir gün bir çocuğa, birine zarar verecekler. her an bekliyorum . Hatta yaşanmış hikayesi var ,anne ve çocuğu kaldırımda giderlerken ,karşıdan bir köpek havlayarak gelince, çocuk ürküp istemsizce annesini bırakıp yola fırlamış .maalesef araç çocuğa çarpmıştı umarım tekrar yaşanmaz çocuğu hastaneye kaldırdılar fakat akıbetini bilmiyorum olay beni etkilemişti .
        ozcan-atalay
        Bunların yüzünden geceleri sokakta yürüyüşe çıkamaz olduk
         kanatsiz-balik
         bence de sokakta olmamaları lazım. onları sevmeye kendimi kaptırıp okula geç kalıyorum 😂😂
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.