Slender Man
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   y4gmur_
   Hikayesi çok ilginç :/ İlk olarak bizim Slenderman olarak bildiğimiz korkutucu yaratığın aslında gerçek ismi Simon'dur ve Simon çocukken oldukça garip bir çocukmuş. Ormanda oynamaktan büyük zevk alan Simon özellikle geceleri ormanda gezinmekten çok hoşlanırmış. Fakat bir gün Simon henüz 10 yaşındayken, Simon'un ailesiyle birlikte yaşadığı ev yanmış ve evden sadece Simon sağ olarak kurtulabilmiştir. Yanan evin içersinden kaçan Simon ormanın derinliklerine doğru koşmuş ve küçük eski bir ev bulmuştur. Bu eski ve karanlık ev Slendrina'nın anneannesi Granny'nin evidir. Granny, Simon'ı gördüğü an onu hemen eve almış ve onunla ilgilenmiştir. Granny ise dul bir kadındır ve kızı Angelene ile birlikte yaşamaktadır. Bu küçük aileye bir de Simon katılmıştır. Birlikte büyüyen Simon ve Angelene 17 yaşlarına bastıklarında birbirlerine aşık olmuşlar ve birlikte ormanda uzun yürüyüşler yapmaya başlamışlardır. Fakat bir gün Simon Angelene'yi ormanda kaybetmiş ve Simon Angelene'yi bulduğunda genç kız karanlık bir orman yolunda yerde yatmaktadır. Angelene'yi baygın halde gören Simon onu hemen eve götürmüştür. Kızını o halde gören Granny ise hemen kızının bacağını sarmış ve Angelene'nin uyanmasını beklemeye başlamışlardır.Angelene uyandığında ise ormanda kıpkırmızı gözleri ve sivri dişleri olan bir köpek tarafından bacağından ısırıldığını söylemiştir. Aynı zamanda Angelene ısırıkla birlikte hem kendisinin hem de gelecekte doğacak olan kızının da lanetlendiğini annesine ve Simon'a söylemiştir. Bunun üzerine olaydan bir yıl sonra Simon ve Angelene başka bir yere taşınmışlar ve yeni evlerinde Slendrina adında güzel bir kız çocuğu sahibi olmuşlardır. 14 yaşında kadar küçük Slendrina'da herhangi bir gariplik olmamış fakat Slendrina 14 yaşına bastığında lanet ortaya çıkmaya başlamıştır. Yine bir gün ormanda oynayan Slendrina ve babası bir anda gökyüzünde Angelene'nın yüzünü görmüşler ve büyük korkuya kapılmışlardır. Slendrina hemen eve annesinin yanına koşmuş, Simon ise ormanda kalmıştır. Daha sonra eve giden Simon evde kızını ve eşini ölü olarak bulmuş ve üzüntüden sinir krizine girmiştir. Kızını ve eşinin ölümüne daha fazla katlanamayan Simon hemen mutfağa giderek çekmeceden aldığı bıçakla kendini öldürmüştür. Ancak işin en ilginç yanı Slendrina ve annesi Angelene babalarına şaka yapmışlardır ve babalarını mutfakta kanlar içerisinde görünce hemen ormana çıkıp yardım istemeye başlamışlardır. Fakat ormanda kendilerinden başka kimse olmadığı için eve dönen anne kız mutfakta kanlar içerisinde yatan Simon'u yatak odasında yatağının üzerinde bulmuşlardır. Simon'un ruhu ise bedeninden ayrılmış, kızının ve eşinin de ruhunu alarak ruhlarını eve hapsetmiştir.Geceleri ormana çıkıp oyun oynayan çocukları yakalayan Slenderman günümüz dünyasının en gerçekçi yaratığıdır. Geçmişten günümüze Slenderman hakkında çeşitli iddialar ortaya atılmış, onun aslında yaşadığına dair çeşitli efsanaler anlatılmış. Siz inanıyo musun böyle şeylere peki?
    benita
    Hikayesini bilemem ama oyunu “içeri doğru 💩”cümlesini anımsatır nitelikteydi hep benim için
     mehmet_08
     Okumadım çok uzun ama sirenhead daha korkunç
      tsukyomi
      Der Großmann'in günümüze uyarlanmış versiyonu, The Tall Man diye de bilinir (bizim Tall Man değil). Anadolu'daki cin hikayelerinden farkı yoktur. Cinler sizi düğüne, bu naif uzun abi Black Forest'a kaçırır. Ben uzun abiyi tercih ediyorum, mis gibi Kara Orman la daha ne.
       busrawashere
       baş parmaklarına yazık
        eefenizz_
        Ben bu slender mana inanmıyorum yaa :/
         eirajeremy
         I understand that the story may be intriguing to some, but personally, I don't believe in supernatural phenomena. Each person has their own beliefs and interpretations. It's fascinating how stories like these can captivate our imagination.
         https://mylocationnow.io/
         my location now
          eirajeremy
          I understand that the story may be intriguing to some, but personally, I don't believe in supernatural phenomena. Each person has their own beliefs and interpretations. It's fascinating how stories like these can captivate our imagination.
          https://mylocationnow.io/
          my location now
           isabellathomas
           my buddy's mother-in-law gets $80 an hour on the internet. she has been without work for 12 months but last month her earnings was $ 16778 just working at home for a few hours per week. . . Click the link.............................................
           https://careershome48.blogspot.com
           https://careershome48.blogspot.com
            oletaschmeler
            Şu anki Der Großmann'ın daha yaygın bir adı Uzun Adam'dır (bizim Uzun Adamımız değil). Anadolu'daki cin masallarıyla kıyaslanabilir. Bu uzun boylu, masum kardeş, iblisler tarafından Kara Orman'daki düğüne nakledilecek. Ben daha uzun olan kardeşe taraftarım çünkü Kara Orman muhteşem.
             andree23
             Running through different locations keeps the
             https://subwaysurfersgame.io
             subway surfers
             game fresh and exciting. It's like a global adventure
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.