Skyler White
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   asit
   Breaking Bad dizisini daha yeni izleme fırsatı bulmuş birisi olarak skyler white'ı eleştireceğim. Baştan aşağı SPOİLER  vereceğim. İzleyenler de verebilir sorun değil. Yerden yere vuracağım Skyler'ı. Walter'ın intikamını alacağım. Bir kadın bu mı kadar itici, sıkıcı, uyuz ve hain olabilir. İnsanı evlilikten soğutur ilgi manyağı. İki dakika plan yapmadan yerinde duramıyor yılan yavrusu. Diziyi izlerken bu kadının her sahnesinde, kalkıp gidesim geldi. Ekranı yumruklayasım geldi.Ya evlendiğim kadın veya sevgilim Skyler White gibi birine dönüşürse diye düşündüm ve daha da sinirlendim. Zavallı kocası ailesi için pis işlere bulaştı, sırf kendisinden sonra rahat bi hayat sürdürsünler diye ama bu ahmak Skyler naaptı ? Walter'ı kanser ettiği gibi gidip üstüne bir de eski sevgilisiyle(yeni patronu) aldattı. Alttan ısıtmalı banyo zeminlerinde kendini kaybetti. Bu adam kanser olmayıp ne yapsın ? Adamın ciğerini sömürdün ya. Sonra da paranın kokusunu alınca sünepe sünepe gelip Wiltiiir hiyitimmm sivgiliim diye parayı yemeye başladı. Uyuz kız kardeşi de Hank'in ömrünü törpülüyor. Sülalecek uyuzlar. Şiddet yanlısı değilim ama keşke Walter, 'I am not in danger, ı am the danger Skyler' dedikten sonra bi tane patlatsaydı ağzına aptal sümüklü seni diyerek. Dizinin bitmesine az kaldı umarım Walter dizi sonunda Skyler'ı boşayıp araba yıkama şirketinde amelelik yaptırır.
    benita
    Skyler White is a bitch.
     kafatamircisi
     Emperor bitches
      tsukyomi
      Tanımasan bile bu bitchtir dersin. Sıfatına işlemiş, öyle bir bitchlik. Ha, bu mu yoksa mor Marie mi diye sorarsan kesinlikle Marie. Ona 'Jesus Christ Marie, they're minerals' dersin sadece, ama Skyler'a söveceklerin Meydan Larousse ciltlerini aşar. Orul orul bitchlik.
       berat_redflag
       Warum jeder Englisch spricht?
        rahat
        millette ne hatunlar var. narcos izliyorsun, pablo escobar'ın eşi cehennemin dibindeyken kocasının yanında aslan gibi duruyor, bir de skyler white'a bakıyorsun hayata lanet ediyorsun. orospu skyler diyorum ve tüm güçlü kadınlara saygılarımı sunuyorum.
         gregory_
         Héctor Salamanca ve Jesse Pinkman harikalar digerleri standart
          _sofia_
          Harley Quinn'e gelince ayılıp bayılın; Skyler' a gelince tü kaka zaten.
           _sofia_
           O ki kanser kocasına kıyamayıp iş arkadaşlarını yordu cinsel açlığını bastırmak için hey gidii hâlâ kötü olsun bu kadın.
            kafatamircisi
            Peki "better call saul" un bb den daha iyi olması gerçeği?
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.