Skyler White
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   asit
   Breaking Bad dizisini daha yeni izleme fırsatı bulmuş birisi olarak skyler white'ı eleştireceğim. Baştan aşağı SPOİLER  vereceğim. İzleyenler de verebilir sorun değil. Yerden yere vuracağım Skyler'ı. Walter'ın intikamını alacağım. Bir kadın bu mı kadar itici, sıkıcı, uyuz ve hain olabilir. İnsanı evlilikten soğutur ilgi manyağı. İki dakika plan yapmadan yerinde duramıyor yılan yavrusu. Diziyi izlerken bu kadının her sahnesinde, kalkıp gidesim geldi. Ekranı yumruklayasım geldi.Ya evlendiğim kadın veya sevgilim Skyler White gibi birine dönüşürse diye düşündüm ve daha da sinirlendim. Zavallı kocası ailesi için pis işlere bulaştı, sırf kendisinden sonra rahat bi hayat sürdürsünler diye ama bu ahmak Skyler naaptı ? Walter'ı kanser ettiği gibi gidip üstüne bir de eski sevgilisiyle(yeni patronu) aldattı. Alttan ısıtmalı banyo zeminlerinde kendini kaybetti. Bu adam kanser olmayıp ne yapsın ? Adamın ciğerini sömürdün ya. Sonra da paranın kokusunu alınca sünepe sünepe gelip Wiltiiir hiyitimmm sivgiliim diye parayı yemeye başladı. Uyuz kız kardeşi de Hank'in ömrünü törpülüyor. Sülalecek uyuzlar. Şiddet yanlısı değilim ama keşke Walter, 'I am not in danger, ı am the danger Skyler' dedikten sonra bi tane patlatsaydı ağzına aptal sümüklü seni diyerek. Dizinin bitmesine az kaldı umarım Walter dizi sonunda Skyler'ı boşayıp araba yıkama şirketinde amelelik yaptırır.
    _sofia_
    Harley Quinn'e gelince ayılıp bayılın; Skyler' a gelince tü kaka zaten.
     _sofia_
     Şimdi ben de bu diziye başlarken internette her yerde bir " orospu skyler " cümlesi dolanıyordu. Sandım ki bu neler yapacak. Ey benim hemcinslerim sorum size? Aynı konumda erkek olsa şu başlıklar sövgüler olur muydu!? İnanılmaz haklı görülür savunulurdu. Breaking Bad dizisinde orospu değil bir adet orospu çocuğu vardır. O da sırf kendi egosunu tatmin etmek, bir işe yaradığını hissetmek, mıymıntılığını örtüp benim de ismim anılıyor demek için milyonlarca genci uyuşturucu bataklığına saplanmasına sebep olan walter white'tır. skyler white ise sadece çocuğunu ve ailesini düşünen fedakar bir annedir. tek hatası eşine sinirlenip onu aldatmasıdır. O kaaaa
      _sofia_
      O ki kanser kocasına kıyamayıp iş arkadaşlarını yordu cinsel açlığını bastırmak için hey gidii hâlâ kötü olsun bu kadın.
       rahat
       millette ne hatunlar var. narcos izliyorsun, pablo escobar'ın eşi cehennemin dibindeyken kocasının yanında aslan gibi duruyor, bir de skyler white'a bakıyorsun hayata lanet ediyorsun. orospu skyler diyorum ve tüm güçlü kadınlara saygılarımı sunuyorum.
        tsukyomi
        Tanımasan bile bu bitchtir dersin. Sıfatına işlemiş, öyle bir bitchlik. Ha, bu mu yoksa mor Marie mi diye sorarsan kesinlikle Marie. Ona 'Jesus Christ Marie, they're minerals' dersin sadece, ama Skyler'a söveceklerin Meydan Larousse ciltlerini aşar. Orul orul bitchlik.
         kafatamircisi
         Emperor bitches
          benita
          Skyler White is a bitch.
           ulanayca
           Walter her şeyi karısı ve oğlu için yaptı. ama pislik skylera bunların hiçbiri yetmedi. ya bu adam daha ne yapacaktı sana be kadın?
            kafatamircisi
            Peki "better call saul" un bb den daha iyi olması gerçeği?
             gregory_
             Héctor Salamanca ve Jesse Pinkman harikalar digerleri standart
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.