Sizleri Olumsuz Düşünmeye, Sol Duyulu Olmaya, Negatif Bakış Açılarına Davet Ediyorum
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _sofia_
   Willoughby Yasası Birine bir makinenin çalışmadığını kanıtlamaya çalışırsanız makine o anda çalışacaktır. Lofta'nın Gözyaşları Hiç kimse sizi kendinizi iyi hissettiğiniz zaman terk etmez. Fant Yasası Bir eliniz dolu iken, diğer elinizle kilitli bir kapıyı açmak zorunda kaldığınızda anahtar kesinlikle elinizin dolu olduğu taraftaki cebinizdedir. Kovac'ın Yasası Telefonda yanlış numara çevirdiğinizde asla meşgul çalmaz. Alaturka'nın Kuyruk Yasası Markette veya herhangi bir yerde sıraya dikilirseniz sizin geçtiğiniz kuyruk mutlaka en yavaş ilerleyen kuyruk olacaktır. Axwell Yasası Eğer havayı soluyabiliyor ama suyu içemiyorsanız geri kalmış bir ülkedesinizdir. Suyu içebiliyor ama havayı soluyamıyorsanız kalkınmış bir ülkedesinizdir. Murphy'nin 2 Numaralı Ölçütü Her iş düşündüğünüzden daha uzun sürer. Murphy'nin 5 Numaralı Ölçütü Her çözüm, beraberinde yeni sorunlar getirir. Godwin Yasası Gözle görülen, daima eleştirilmeye mahkûmdur.
    littlejohn
    teşekkürler şükran. azıcık yaşama hevesimiz vardı onu da aldın
     sairsel
     Her zaman kendimi çok iyi hissettiğim zamanlarda terk edildim 😔
      eski_bi_tanidik
      Peki benim bundan bambaşka bi anlam çıkarmam djdjjdn Hep öyle oluyo hayatın piçliği işte amk
       tsukyomi
       Başlığı okuyunca kendimi kendi evime davet edilmiş gibi hissettim🙁 Gerçekler varken asla pozitif olmam, en azından kendime.
        myheartofstereo
        uzun zamandır görmediğim ve göremeyeceğim insanlar ölmüş gibi oluyor. yaşayan ölüler. ben de öyleyim. hepimiz öyleyiz.
         yabadabadu
         şu anahtar olayı. sık kullandığımız elimizin tarafındaki cebe koyduğumuz için ve elimize aldığımız şeyin de sık kullandığımız elimizde olduğunu düşünürsek normal aq
          strangestar
          Varoluşsal krizin sinirbozuculuğu
           asit
           Asit yasası : Evin önünde arabaya binersin otuz defa denemene rağmen marş basmaz. Güç bela sanayiye götürürsün, usta otuz defa dener otuzunda da tek seferde çalışır.. Sonra siktir git der..
            eski_bi_tanidik
            Tam bir yere gidecekken o gün sanki herkes planlamış gibi buttun akrabalar eve dolusur ardı ardına suru gibi ve gidemezsin (yaşandı) Sevmediğin insanlar burnunun dibinde biter sevdiğin görmek istediğin insanları bir türlü göremezsin tabii ki yaşandı Telefon düşünce tam da on camına gelir ve bok varmış gibi önündeki 10 liralık cam yerine iç ekranı kırılır ve bu başkasının telefonunu şakasına attığında olur sorun çıkar ( yaşandı) Sen başıboşk3n canın sıkılır bir bok olmaz çok düzdür hayat tam meşgul olduğunda (mesela sınavlara varken güzel bir yere gitme fırsatı olur ortam bu anda eğlenceli olmaya başla ama sen dont (bu da yasanmisti) Tam çok güzel dediginden bi boklar olur Tam bir seye heveslendiginde gerceklesmez (bu da yaşandı) Daha bir suru var
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.