Sizin Mezhep Ne Kadar Geniş dio'cular? Açık İlişki Hakkında Konuşmayalım mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mertiniz
   Brad Pitt yeni ve çıtır bir manita yapmış idi. Sonradan bu hanım kızımızın Pitt'in yakın arkadaşlarından Roland Mary ile evli olduğu, 7 yaşında bir çocukları olduğu haberi yayılmış. Mary de bu duruma ''açık ilişki tercih ediyoruz, eşim ve Brad'i ben tanıştırdım demiş'' böyle durumlar beni mutlu ediyor ne yalan söyleyeyim. Mezhebim geniş benim valla. Kim ne derse desin. Önüme konan olumsuzlukları da, kötü söylemleri de takmıyorum göğsümü gere gere diyorum mezhebim geniş diye. Açık ilişki en özgür ilişki biçimi bence. Sizi daha az strese sokup daha çok mutlu ediyor. Aklınız kalmıyor birinde ya da bir şeyde. Daha ne istenir ki ?
    thetalentedmrripley
    Kibar adamın hali başka işte ne güzel demiş açık ilişki diye, biz olsak hemen godoş deriz.
     etipufyaren
     Hayır abi ya!!! Bence insan gerçekten bir kişiyi sevebilir ve birçok şeyi o kişiyle paylaşmak ister. Gavatlığa lüzum yok.
      _umut_
      "Bu kız/ bu erkek benim için çok özel." "Sen benim için çok özelsin" . Bunlar sevdiğin aşık olduğun değer verdiğin kişiye söylediğin cümlelerdir. " özel " kelimesi sadece bir kişiye ait olan demek değil miydi en son baktığımda ? Tabi sevgi, değer, aşk olmayan ilişki zaten baştan açıktır hiç kapanmamıştır. Yolgeçen hanı olabilir bu çok doğal. Benim gibi sevgiye dayalı ilişki düşüncesi olanlar için ciddi anlamda iğrenç ve mide bulandırıcı bir olaydır.
       mevsimlerdensnbahar61
       Saçmalık iğrençlik bir tutamda midesizlik bence ne münasebet ya mezhep olayınıda aşmış bu durum
        velevkiozge
        ''Açık ilişki en özgür ilişki biçimi bence''. Bu çok doğru bir tespit bana göre de. Açılan başlık herkesin açık ilişki yaşayacağı ya da yaşaması gerektiği anlamına gelmiyor ki ? İstemezseniz monogamik bir ilişki tercih edebilirsiniz de, ancak avantaj ve dezavantajlara bakıldığında açık ilişkinin sağlıklı bir ilişki yürütmenin en sağlıklı hali olması durumu benim de katıldığım bir durum.
         gadjodilo
         Ya bunun şu versiyonu olursa ekstra güzel olur sanki. Açık ilişki ama sadece sana açık. Benciller kalpledi bile.
          benita
          Hayırlı işler
           utumasasiilekayanadam
           Geç oldu Mertimiz sen yat istersen?
            bilibende
            Tab2 kız arkadaşları olabilir, annesi ablası falan smwmsm
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.