Sizin İçin Bekaret Önemli midir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   batu58
    1cerenaltay
    Bekâret namus olarak değil de kimse sevgilisine birinin dokunduğunu bilmek istemez sanırım. Ya da bendeki retroaktif kıskançlıktan dolayı düşüncem bu yönde. Ben o kadar kıskancım ki sevgilimin daha önce bir dişi kişisiyle olan diyaloğunu bile bilmek istemem.
     darkomikhanem
     mektup sahibine özeldir diyeyim öncelikle. Kendi adima; geleceğini düşünmeyip bekaretini alip yari yolda bırakmışsam birini, bana gelenin geçmisini geleceğimize engel olarak diretirsem o benim karaktersizliğim olur :) Adaletli davranmak lazım her konuda kisaca kendim bir bok yediysem eğer bir başkasına sen niye o boku yedin demeye hakkim yok.
      merthub
      Yok olum da sevdiğin kişiye sana gelene kadar hiç kimsenin dokunmamış olması aşşşırı iyi bişey çünkü düşününce insan üzülüyo lan hani senden önce yaptıysa yaptığı kişiyi net seviyodur ki yapmış onunla bak aynı şekilde seninle de ilkini yaşıyosa seni cidden seviyodur çünkü bence kızlar bu konuda hassas aga
       who-am-i
       Namus ve şeref gibi kavramları bacak arasında aramıyorum elbette hayatına başkaları da girmiş olacaktır ve benden sonra da olur herkesin kendi hayatı benden önce niye seviştin diye sorsam benden sonraki sevgilisi de aynısını sorsa saçma olmaz mı
        canerckr
        Ben seks yaptığım için karşı taraftan böyle bir şey beklemem alçaklık olur. Ama hiç seks yapmamış bir erkek başka bir kadından bunu beklemesi de yanlış bir şey olmayacağını düşünüyorum. Namus konusu tabii ki saçma, abdest mi bu aq 2 damla kan namusu bozsun.
         tsukyomi
         İlk mevzusunun tek önemi karşıdakinin hoyrat ya da beceriksiz olmamasıdır, zira ilk ilişkide kanama sanılanın aksine anormal bir durumdur. Yani üzgünüm beyler, seks bu işi becerebilenle özeldir, ilk takıntınızı bırakın, son olmaya bakın. Bekarete gelince, kadınları baskılamak, tasma geçirmek için üretilmiş bir konu, aklı olan sktir eder, olmayan da uzatır.
          silivri
          Önemli.
           kojiro-
           Bu tamamiyle yetistigin toplumda ki insanlarin baskisindan kaynaklanan bir durum. Ha su var sen kimseyle birlikte olmazsin kendini evlenecegin kisiye sakliyorsundur ve karsinda ki kisinin de boyle biri olmasini istemen gayet dogaldir. Lakin bir cok kez birlikte olmus erkeklerin evlenecek kisi de bekaret aramasi kadar bencilce bir yaklasim olamaz. Konuyu acan kisi olta da atiyor olabilir :)
            eski_bi_tanidik
            Ben benden önce bi sevgilisinin olmuş olmasini bile istemezdim ki seks yapmış olsun böykk. İlki ve sonu olayım.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.