Sizi Yoran İnsanların Ortak Özellikleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   derinfeylesof
   Beni yoran insanların çoğu negatif bakış açısına sahip olan ve çıkarcı olan insanlardır. Hayatıma tek bir katkıları olmadı tam tersine olumlu olan işlerimi bile terse çevirdiler. Bu yüzden beni şu hayatta en çok yoran insanların bunlardır hayatımdan da olabildiğince çok çabuk çıkarırım.
    kalpci
    Beni kadınlar yoruyor
     wanderlust_r
     İnsan olmaları . Çünkü ben herkesten yoruluyorum . Bi kısmını da beni yormalarina rağmen çokk seviyorum . O noktada lanet bi kısır döngü bana merhaba diyor ahxjxjxj
      gundemss
      beni de genelde insanlar yoruyor spesifik bir özellik yok
       diziizlio
       depresif olanlar yoruyor genelde
        sairsel
        Empati yoksunları, olaylara at gözlüğü ile bakanlar.
         android_dahaiyi
         kalabalık insan grubu. ne demişler nerde çokluk orda b*kluk
          maviolmayanbalina
          +En ufak şeyden çok büyük sorunlar çıkarması. +Ne olursa olsun kendini haklı çıkarmaya çalışması (haksız olduğunu kendisi de anlarsa ağlayarak yada farklı bir yere çekerek tekrar çabalamasi) +Senin yaptığın iyilikleri fedakarlıkları inkar edip görmezden gelerek kendi yaptığı sinek pisliği kadar iyiliği gözüne sokması +Sadece işi düştüğü zamanlar iyi davranması. O zaman dilimi dışında yok olmasi Allah böyle insanlardan korusun çeken bilir.
           guttaperka
           Saygısız olmaları.
            allf0rmia
            göz göre göre yalan konuşmaları. neyin ne niyetle söylendiğini bildiğim halde "ne var ki bunda neden sinirleniyorsun?" tepkisini alarak, yeterli sabrı gösterdiğim halde 'çabuk sinirlenen insan' etiketinin yapıştırılması. ömür törpüler de bir kez olsun dönüpte kendine bakmaz, sorgulamaz, kendini asla törpülemez böyle insanlar. ne büyük bencillik.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.