Sizi En Çok Rahatlatan Yer
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulfemkaya
   İnsan bazen çok sinirlendiğinde ya da mutsuz olduğunda kısacası kendini kötü hissettiğinde bir rahatlamaya ihtiyaç duyar ya. Bazı yerler vardır, gittiğiniz anda bütün o kötü duygularınızı alır ve sizi huzurlu bir dünyaya doğru götürür. Gittiğiniz andan itibaren rahatlarsınız. Benim için bu üniversiteyi Ankara'da okumaya başlamam ile birlikte Eymir Gölü olmuştu. Özellikle ilkbahar ve sonbaharda havalar hafif rüzgarlıyken gittiğimde beni inanılmaz rahatlatan bir yerdi. Hala da öyle fakat pandemi yüzünden gidemiyorum maalesef. Çocukluğumdan beri bir şekilde suyun etrafında büyüdüğüm için suyun kıyıya vurma sesi gelen her yer beni bir şekilde rahatlatıyor. Eymir de buna ek olarak bir tarafta ağaçlar ve güzel bir yürüyüş yolu olması kafamın dağılması için birebir. Sizin rahatlamak için gittiğiniz genellikle gittiğiniz yerler nereleri?
    deodorantsisesi
     ozlemiko_0
     Yatağım, yastığım, yorganım♡
      tsukyomi
      Edirne'deysem Tavuk Ormanı, memleketteysem Razgrad - Rakovski.
       mevsimlerdensnbahar61
       Rize 🌿
        littlejohn
        özellikle bir yer yok ama hava yağmurluysa ve o an müsaitsem çıkarım arabayla yüksek bir noktaya arabanın ön camına vuran yağmur damlalarının ahengiyle birlikte yarım yamalak manzarayı izlerim. (bence güzel terapi tavsiye ederim:) )
         alys
         bizim evin balkonu araçlar ve yol olmasa çok eyiydi.
          buse01
          Dağ evleri❤
           kayberkay
           yanımda kimin olduğuna göre değişir çünkü düşünsene yatağına uzanmissin herşey harika pat diye komşu çocuğu odaya girip bağırıyor zıplıyor hopluyor tatsız
            ggggggg
            Sıcaksa rahatım.
             mrs_furby
             Çalışırken rahatlıyorum ben. Çalışma odam yani.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.