930
27.4.2020
Sizi Dinliyoruz: dio'da Görmek İstediğiniz Yenilikler Neler?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dio
   En başta da bahsetmiştik ama tekrar hatırlatalım; senin için düşündüğümüz onlarca yenilik var ve çok yakında bunları deneyimleme fırsatın olacak, hepsi yolda geliyoooo! 🤩 Ama biz seni de dinlemek istiyor ve soruyoruz; dio'da hangi yeniliklerin/özelliklerin olmasını istersin? Kendi fikirlerini söyledikten sonra diğer dio'culara da oy vermeyi unutma ki ne isteniyo bilelim! Bi de bi de hâlâ beta sürecinde olduğumuzu unutma lütfen 🤓 burada sen ne dio'san o!
    angry.lydia
    İçerik 10 karakterden az olamaz özelliği kalksa iyi olur bence
     umutparkin
     Favorile başlık veya içerik eklemek olsun. profilinde o başlık veya içerik gözüksün. Sonra arayıp bulmak zor oluyor :) Birde katkısı çok olan kişilere rutbeler verilsin bu sayede yeniler ile eskiler ayrılır :)
      umutparkin
      Ayrıca onedio'da da olmasını istediğim bir özellikle olan gece teması (dark) bir çok sosyal içerik platformu (9GAG) gibi yerler bu özelliği geçti. Buda olursa diğer sözlük ve formlardan ayrı bir yeriniz olur :)
       bankaci
       Biz sevdik. Fakat bir kaç önerimiz olacak. 1-)Konuları herkes açmamalı yoksa saçma sapan bir sürü başlıkla karşılaşırız . 2-)Saçma sapan faydasız konulara link çıkışı verilmemeli. Aksi takdirde dio link mezarlığına döner ve sadece link çıkışı almak için bir sürü saçma sapan konular açılır ve cevaplar atılır. 3-) Konu açma konusunda tecrübeleri olan blog yazarlarına öncelik verilmeli. 4-)Umut Parkin arakadaşımızın da dediği gibi dark modu olmalı 5-) Onedio'yu kullananların çoğunun twitter da aktif olduğunu bilmeyen yok.Faceboook ile oturum açmanın yanına Twitter ile Oturum aç eklenmeli.Bir twitter API'si kaç para ki ? :) 6-)Konular kategorilendirilmeli ve yazarlar bu kategorilere atanmalı böylelikle herkes ilgi alanına uygun entryler açabilir ve böylelikle kaliteli başlıklar ortaya çıkar. 7-)Yazarlar prifilinde sosyal medya hesaplarının bağlantılarını ve web sitelerini paylaşabilmeli. 8-)Başlıkları takip et butonu eklenmeli ve konuya yorum yapılınca bildirim oluşmalı. 9-) Başlıklar için paylaş butonları eklenmeli. Whatsapp, Twitter , Facebook ve Telegram 10-) Beğen ve beğenme butonları ıp bazlı çalışmıyor.Mesela bugün beğenen yarında girip beğen butonuna tekrardan basabiliyor ve zaten beğenmiştiniz tarzında bir uyarı alınamıyor.Buda Popüler sekmesinin diziliminde yanlış sonuçlar ortaya çıkartıyor 11-) Footer rengi #16232C olarak daha uyumlu ve hoş gözükebilir (Yeni ) 12-) Haftanın Dio'su, Günün Dio'su veya Ayın Dio'su şeklinde bir bölüm açılabilir . (Yeni) Güncelleme: 10.05.2020 Aklımıza gelenler şimdilik bu kadar.Başarılar
        littlemermaid
        *Başarılı/bilgilendirici/Muzip cevaplar onedionun ve dionun sosyal medya hesaplarında öne çıkarılmalı, paylaşılmalı. *Haftanın twitleri gibi içerikler var ya haftanın dio’ları, şu konu halkında dio’cuların söyledikleri şeklinde içerikler olmalı. *Dioda başlık açma hakkı ya da kıdem olabilir ama olacaksa bu; sayfaya yapılan katkılara içeriklerin kalitesine göre belirlenmeli, hali hazırda blogları/takipçileri var diye siteye düzenli katkı sağlamayanların kıdemi emektar üyeleri küstürür efendim.
         dilhun.jpeg
         Uygulamada bir şeylere bakmak istiyorum fakat beni yemeklere yönlendiriyor ne zaman eskisi gibi rahatça baktığım şeyi okuyabileceğim?
          rocktribe
          yeni kaydoldum. gözlerim online listesi aradı ama göremedim. en azından bir online listesi olsa iyi olurdu.
           hualexi
           Kategori özelliği, insanları ilgili olduğu bölümde paylaşım yapabilir. Bu sayede kendi gibi düşünen insanlarla bir arada olur hemde platform daha terli toplu olur.
            hesapsilindi00
            Getireceğiniz yeniliklerin özgün olmasını isterim. Bir yerden görülüp sonradan alınma olmasın. Böylece onedio ekibi olarak farkınızı ortaya koymuş olursunuz. Başarılar, beklemekteyiz
             keremdio
             Anket seçmeli anket özelliği olsun
              atalayorbay
              GECE MODU kesinlike gelmeli.
               atalayorbay
               Facebook hesabımla giriş yaptım. mevcut şifremi bulamıyorum. mobil uygulamadan giriş için facebook ile giriş seçeneği bulunmuyor. şifremi unuttuma tıkladığımda e postamı giriyorum fakat doğru olmasına rağmen geçerli bi e posta girin diyor.
                bssso
                Tek sosyal hesabim o o şekilde kalsın yenilik adına diğer yerlere dönmesin
                 caglary
                 dark mode !!!!! leş gibi beyaz ekran göz yoruyor.
                  pixiu
                  Paylaşılan fotoları kırpabilelim lütfen çok mu şey istiyom onedio babba
                   pixiu
                   Like ve dislike atanları görmek de hakkımız bence :s
                    pixiu
                    10 karekter özelliği kalksın anladınız siz
                     lona
                     Forum oyunları ve sözlük konuları için başlık ,anket acabilme imkanı iyi olurdu
                      bestekar
                      10 karakterden daha az yazabilsek iyi olur ya.
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.