Size Göre Aşkın Tanımı Nasıldır?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   esmerbirisi
   👨❤👩
    thetalentedmrripley
    Sana görebileceğin en güzel rüyaları gösterirken aniden hayatını cehenneme çevirdiği bir gerçekliğe uyandıran zehir türü.
     -lucy-
     Platonik aşk ile aşk farklıdır. İlla birini seviyorsunuz ama o sevmiyor diye aşka inanmamazlık olmaz sonuçta. İyiside var kötüsüde.
      sairsel
      Aşk bir elma şekeridir, Önce şekerini yersin çok tatlı gelir, Sonra elmasına geçersin tadı ekşimeye başlar, En sonunda elinde kazığı kalır, Afiyet olsun!
       asit
       Çocukken sürekli söylediğimiz, 'aşk bir vişnedir, yedikçe kişnetir' sözü ilk defa bu kadar anlamlı oldu :D Evet, aşk bir vişne şu sıralar..
        patronicee
        Aşk, bir topluluğun fotoğraf çekildikten sonra dağıldığı o an.
         buse01
         Aşk kötü bişey:/En son aşık olduğum zaman acı çekmekten başka bir şey çekmedim ruhsal acı, adama ağlıyorum diyordum seni ağlatmaktan zevk alıyorum ağlamanı istiyordum diyordu sadist pîç, aşk ve benzeri duygularımı törpülemeye çalışıyorum
          kafatamircisi
          hiç yaşayamadığın güzellikler için hiç haketmeyen kişilerin götünü kaldırıp, kendi karizmanı karakterini yerle bir etmektir.
           somurtkan_sirin
           'Aşk bir yalaktır, içine düşen salaktır' ~BEHLÜL~
            mevsimlerdensnbahar61
            Aşk meşk fasa fiso insan sevecek, değer verecek, saygı duyacak. her türlü psikolojik şiddete aptallıklara razı gelinecekmiş nedenmiş aşkmış çünkü, ya hadi ordan arkadaşlar ganmayun böle şeylere
             visnelikapkek
             Bakamamak, dokunmak istedikçe hep kendine batmaktır, aşk.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.