Sizden Kendisine Maddi Destekte Bulunmanızı İsteyen Kadının Amacı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   blacksabahattin
   Geçenlerde şöyle bir site gördüm, lan dedim harbiden bunu da kimse yapmazdı, hani utanırdı falan, yahu yapılmış bile birader ahaha, alın işte site bu;
   https://www.sugardaddytr.com/
   https://www.sugardaddytr.com/
   yahu bir de sloganı elit arkadaşlık sitesi, bak bak, vay be.. Neyse :) konumuza gelirsek, böyle bir kadının genelde iki tür amacı vardır; ya sugar daddy arıyordur, yani kendisine hem bir yatak partneri hem de maddi finansör olacağı biri, ya da dolandırıcıdır, yani atm'ci, sizin paranızı emükleyip kaçacaktır ya da daha fazla hortumlayabilir miyim umuduyla kaçmayacaktır nasılsa rızanızla dolandırılmışsınızdır. İşte bu sugar daddy adlı "elit arkadaşlık sitesi"nin hedef müşteri kitlesi bu dolandırılanlar, yani hiçbir karşılığını alamadan parasını kaptıran enayi kardeşlerimiz, amcalarımız, dedelerimiz.. Onlar bizim insanımız sonuçta, dedemize sahip çıkalım.
   https://www.youtube.com/watch?v=Q6fwJZvlxJg
   https://www.youtube.com/watch?v=Q6fwJZvlxJg
    me_out_bye
    Toksik feminenlikten hep rahatsız olmuşumdur. Buradan delikanlı kızlara selam olsun. Onlar kendilerini biliyor. ✌🏻🙇🏻‍♂️
     detokssuyu
     Sugar Daddy Türkiye mi? E talep var işte. Bebeto Yıldırım'dan sonra sanırım kaldıramayacağım daha fazla.
      merilolika
      bana istediğini yapabilirsin yeterki para ver diyor
       strangestar
       Sugar daddy olaylarına girenler biz cinsel obje değiliz diye konuşmazlar umarım
        rahat
        on numara siteymiş. en azından başka bir şeye muhattap olmadan karşılıklı rıza ile iş çözülecek. ahlaki boyutu konusunda bir şey demiyorum haliyle o kişinin kendi tercihine kalmış. üye olun sugar daddy olmak isteyen yiğitler. bakalım nasıl tokatlanacaksınız.
         blacksabahattin
         Bu arada kendimi feda ederek sizin için kullanıcı deneyimi oluşturdum. Arkadaşlar sitenin kullanıcı arayüzü öncelikle çok sade, ama site yurtdışı orjinli olduğu için herhalde Türkiye'deki illerin bütün ilçelerini tanıtmamış profil oluşturma bölümünde. Moderasyonu yavaş çalışıyor, bunun da sebebini sitedeki yaptığınız bütün hareketlerin bedava olmasından kaynaklandığını düşünüyorum, evet yanlış duymadınız, istediğiniz herkese bedava mesaj gönderebilirsiniz, gönderdiğiniz mesaja image ekleyebiliyorsunuz. Üye arama kriterleri var, size ek 3 adet de kriterlere göre filtreleme özelliği daha sunuyor, ancak online üyeleri filtrelemek için bir filtre mevcut değil. Üye sayısı iyi durumda, açıkçası fotoğraflardan hangisinin gerçek hangisinin sahte profil olduğu pek anlaşılmıyor, görünürde hepsi gerçek profil gibi, hemen hemen hepsi fotoğraflı, profiller özenle doldurulmuş. Üyelik hemen gerçekleşse de, üyelik oluşturma süreci uzun gibi geldi bana, her üyede cep telefonu numarası isteniyor ve telefonuna gelen mesajla üyeliğini doğrulamış oluyorsun, bu da siteye güvenilirliği artıran bir detay. Yani kısacası şimdilik bildiğiniz amme hizmeti gibi yürüyor sitede işler, şimdilik herhalde siteye reel üye bağlama derdindeler, sonradan sugar daddylerin cebine layık kazık premium ücretlendirmeler başlayacak gibi duruyor. Eyyorlamam bu kadar..
          abdes_terligi
          sugar daddy bildiğim kadarıyla para karşılığı kadınların vücudunu her şekilde kiralayan insanlara deniyor. İğrenç bir durum, asıl ismi "fahişelik"tir, sugar daddy gibi tatlış matlış yeni isimler verilip masum veya çekici gösterilmeye çalışılması çok yanlış.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.