Sizce Yalnız Yaşanır mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   meymuncuk
   Bir ömür tek başına geçer mi? 25 yaşına gireceğim ve bu zamana kadar doğru düzgün bir ilişkim olmadı neredeyse hiç olmadı diyebilecek kadar yani.. sizce evlenmeden tek başına yaşamak nereye kadar gider?
    nobodyy1
    Fiziksel olarak yaşarsın tabii.
     ladydisko
     ruhun yaşar mı orası bilinmez
      me_out_bye
      İleride olur. Geç bir yaş değil. Başta kaçan insanların ileriye gittikçe şartları azalır. Daha kolay çift olurlar. - Özellikle kadınlar böyledir. Genç kızlara ulaşması çok zordur. Sürekli bir kendilerini koruma psikolojisinde olduklarından (ki haklılar) ve (kendine kolay kolay layık görememe yanyana düşünememe oluyor o yaşlarda) Ama belli bir yaştan sonra. Sadece iyi kalpli olsun yeter derler. Onlar sana gelir. Sürekli kaçış yalnız bıraktırır çünkü. Bu sefer kaçan değil arayan olurlar. Erkekte olarabilir böyle. İlla kadınlara demiyeyim. Bende böyleydim şahsen 🤔😬 gerci ben hala kaçarım 🤦🏻‍♂️ Neyse o ayrı konu. Erkeğedr olur yanee. Ama kızların çoğu bu aşamadan geçer. Gerek kültür yüzünden olsun bizim memleketin vs. Karşılaşılan durum bu. istisnalar hariç. Uyanık olanlar 🤨👌🏻.
       gregory_
       Yaşanıyor.
        676irmak
        Yaşanır.
         _umut_
         25 yaşındayım ve tek bir ilişkim oldu. Bal gibi paşa paşa yalnız yaşanıyor kardeşim hiç merak etme. Ben ölünce yalnız da ölünebiliyormuş dersin
          thetalentedmrripley
          Yalnız yaşanmaz deyip evleneceğinize gidin kendinizi köprüden atın. Her ikisinde de yalnızlığınız son bulacak; ama emin olun ikinci yol daha acısız olacaktır.
           absurdizm
           eğer yanlız kalmak istemiyorsanız bir küçük çocuğa evinizi açıp onunla yaşlanabilirsiniz. sadece küçük bir tavsiye. 25 yaş bir şey değil güzel insan. ömür ne kadar hızlı bitiyor.
            eflayilmaz
            Etrafında toksik, seni yoran insanlar olacağına en azından yalnız daha mutlu bir hayatın olur
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.